Tiešsaistes konsultācija “5 minūtes pirms iesniegšanas”: kvalitātes zīmes un brīvprātīgā darba projekti

Pasākuma datums
12.  maijs,  2021
Pieteikuma laiks
iepriekšēja reģistrācija
Norises vieta
tiešsaistē

Lai palīdzētu projektu iesniedzējiem labāk sagatavot Eiropas Savienības programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu pieteikumus, JSPA rīkos tiešsaistes konsultāciju ciklu “5 minūtes pirms iesniegšanas”, kas notiks Zoom platformā. 12. maijā, plkst. 15:00-16:30, notiks programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” kvalitātes zīmes un brīvprātīgā darba projektu konsultāciju pēcpusdiena. Kopumā ir paredzētas četras tiešsaistes konsultācijas, dalībai tajās ir nepieciešams iepriekš reģistrēties.

Konsultāciju pēcpusdienu mērķis ir vienkopus pulcēt projektu iesniedzējorganizāciju pārstāvjus (organizāciju vadītājus, projektu koordinatorus, jauniešus, jauniešu līderus, atbalsta personas u.tml.), kas gatavojas iesniegt projekta pieteikumu programmas “Erasmus+” vai “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu konkursā, kas noslēgsies maija mēnesī.

Otrajā konsultācijā, 12. maijā, plkst. 15:00-16:30, notiks programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” kvalitātes zīmes un brīvprātīgā darba projektu konsultāciju pēcpusdiena. Konsultāciju vadīs JSPA projektu koordinatores Līga Skrastiņa un Iveta Tiltiņa. Iepriekšēja reģistrācija šeit.

Konsultācijas laikā projektu koordinatori atgādinās par būtiskākajiem programmu nosacījumiem, kas jāņem vērā, gatavojot projekta pieteikumu iesniegšanai, kā arī sniegs saturiskus un praktiskus ieteikumus kvalitatīva projekta pieteikuma sagatavošanai. Projektu iesniedzējiem būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus saistībā ar projektu pieteikumu iesniegšanu.

Dalīties
Translate »