Pieredzes apmaiņas vizīte organizācijām, kas īsteno programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgā darba projektus

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina līdz 6. maijam pieteikties pieredzes apmaiņas vizītei organizācijām, kas īsteno programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgā darba projektus. Tā norisināsies 2024. gada 17.-18. maijā Rīgā.

Prioritāri pieredzes apmaiņas vizītē aicinām piedalīties pārstāvjus no pašvaldībām un organizācijām, kas ieguvušas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgā darba kvalitātes zīmi. Brīvu vietu gadījumā iespēja piedalīties tiks dota arī tiem, kas ir kvalitātes zīmes iegūšanas procesā.

Par pieredzes apmaiņas vizīti

Pieredzes apmaiņas vizīte tiek veidota ar mērķi veicināt labās prakses piemēru apmaiņu, īstenojot programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgo darbu, dažādojot atbalsta metodes brīvprātīgo iekļaušanai un iniciatīvas veicināšanai vietējā kopienā, veidojot partnerības starp organizācijām un veicinot stratēģiska brīvprātīgā darba sistēmas izveidi un ieviešanu.

Vizītes laikā dalībniekiem būs iespēja viesoties, diskutēt un pieredzēt brīvprātīgo darbu šādās organizācijās:

  • “Young Folks LV”;
  • “3D Friends”;
  • “Active Rainbow”;
  • “Baltijas Reģionālais Fonds”;
  • “Alternatīvā realitāte”.

Pieredzes apmaiņas vizīte 17. maijā sāksies ar pulcēšanos viesnīcā “Mercure Riga Centre”, Elizabetes ielā 101, Rīgā (ierašanās no plkst. 9.30, sākums plkst. 10.00). 18. maijā vizītes noslēgums paredzēts ap plkst. 16.15-16.30.

Dalībnieki tiks izmitināti viesnīcā “Mercure Riga Centre”. Abās pasākuma norises dienās pārvietošanās starp viesnīcu un organizācijām plānota ar kājām (gājiens līdz 15 min) un sabiedrisko transportu (tiks nodrošināti e-taloni). Vēršam uzmanību, ka daļā no ēkām, kurās darbojas organizācijas, nav pandusu, liftu un ratiņkrēslu pacelāju, tādēļ JSPA aicina tos, kam ir interese piedalīties pieredzes apmaiņas vizītē un kam ir nepieciešams ar pārvietošanos saistīts atbalsts, sazināties ar JSPA, lai kopā meklētu iespējamo risinājumu!

Pieteikšanās

Aicinām pieredzes apmaiņas vizītē piedalīties 1-2 pilngadīgus pārstāvjus no vienas pašvaldības vai organizācijas. Aicinām katru pašvaldības vai organizācijas pārstāvi līdz 2024. gada 6. maijam (ieskaitot) aizpildīt katram savu elektronisko pieteikuma formu.

Rezultāti par dalību pieredzes apmaiņas vizītē tiks paziņoti katram personīgi līdz 8. maijam (ieskaitot), informējot uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi.

Šī ir bezmaksas pieredzes apmaiņas vīzīte. JSPA sedz uzturēšanos (izmitināšanu divvietīgos numuriņos), ēdināšanu,  pasākuma programmas un satura izmaksas pasākuma laikā. Dalībniekiem pašiem ir jānodrošina un jāsedz transporta izdevumus nokļūšanai uz/no pasākuma norises vietas – Rīgas.

Radās jautājumi?

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas vecāko projektu vadītāju Agiju Lāci (e-pasts: agija.lace@jaunatne.gov.lv, t.: 67358064).

 

Informējam, ka šī pasākuma laikā ir iespējama fotografēšana un filmēšana, kā arī audio un tiešraižu ierakstu veikšana. Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi JSPA, aicinām ieskatīties tīmekļvietnes sadaļā “Privātuma politika”.

Dalīties
Translate »