Pieredzes apmaiņas vizīte organizācijām, kas ieguvušas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgā darba kvalitātes zīmi

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina līdz 1. maijam pieteikties pieredzes apmaiņas vizītei organizācijām, kas īsteno programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgā darba projektus. Tā  norisināsies 2023. gada 11. – 12. maijā Gulbenē un Gulbenes novadā.

Prioritāri pieredzes apmaiņas vizītē aicināti piedalīties pārstāvji no pašvaldībām un organizācijām, kas ieguvušas programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgā darba kvalitātes zīmi. Brīvu vietu gadījumā iespēja piedalīties tiks dota arī tiem, kas ir kvalitātes zīmes iegūšanas procesā.

Par pieredzes apmaiņas vizīti

Pieredzes apmaiņas vizīte tiek veidota ar mērķi veicināt labās prakses piemēru apmaiņu, īstenojot programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgo darbu, dažādojot atbalsta metodes brīvprātīgo iekļaušanai un iniciatīvas veicināšanai vietējā kopienā, veidojot partnerības starp organizācijām un veicinot stratēģiska brīvprātīgā darba sistēmas izveidi un ieviešanu.

Vizītes laikā dalībniekiem būs iespēja viesoties, raisīt diskusijas un pieredzēt brīvprātīgo darbu Stāķu pirmsskolas izglītības iestādē (Gulbenes novada pašvaldība), Gulbenes novada vidusskolā, Gulbenes novada jauniešu centrā “Bāze” un Lejasciema pirmsskolas izglītības iestādē “Kamenīte”.

Darba valoda: latviešu.

Pieteikšanās

Pieteikšanās pagarināta līdz 2023. gada 1. maijam (ieskaitot)! Pieteikties iespējams, aizpildot elektronisko pieteikšanās formu. Aicinām pieredzes apmaiņas vizītē aicināti piedalīties 1-2 pilngadīgi pārstāvji no vienas pašvaldības vai organizācijas. Katram pašvaldības vai organizācijas pārstāvim lūgums aizpildīt katram savu pieteikuma formu.

Rezultāti par dalību pieredzes apmaiņas vizītē tiks paziņoti katram personīgi līdz 2. maijam (ieskaitot), informējot uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi.

Dalības maksa

Šī ir bezmaksas pieredzes apmaiņas vīzīte. JSPA sedz izmitināšanas un ēdināšanas izdevumus mācību laikā. Mācību dalībniekiem pašiem jārūpējas par nokļūšanu no/līdz mācību norises vietai – Gulbenei.

Radās jautājumi?

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Jaunatnes politikas atbalsta departamenta Starptautiskās sadarbības un atbalsta nodaļas projektu koordinatori Agiju Lāci (tālr. 67358064; e-pasts: agija.lace@jaunatne.gov.lv).

 

Informējam, ka šī pasākuma laikā ir iespējama fotografēšana un filmēšana, kā arī audio un tiešraižu ierakstu veikšana. Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi JSPA, aicinām ieskatīties tīmekļa vietnes sadaļā “Privātuma politika”.

Dalīties
Translate »