Mobility Taster – tiešsaistes mācības iekļaujošām organizācijām

Pasākuma datums
23.   aprīlis  - 28.  marts,  2021
Pieteikuma laiks
reģistrācija līdz 28.03.2021
Norises vieta

Vai tu zini, ka vari organizēt starptautiskus projektus jauniešiem no nelabvēlīgas vides ar ierobežotām iespējām? Piedalies un uzzini, ko tev var sniegt programma “Erasmus+: Jaunatne darbībā”! Mācības norisināsies tiešsaistē no 2021. gada 23. aprīļa līdz 21. maijam. Dalībai mācībās ir nepieciešams reģistrēties līdz 28. martam SALTO-YOUTH resursu centra tīmekļa vietnē.

IEGŪTI JAUNATNES MOBILITĀTES PROJEKTU GARŠU
Asinhronos uzdevumos (jūs tos veicat, kad vēlaties) un 5 īsās sinhronās sanāksmēs (katru piektdienu no 15.00 – 17.00 pēc CET laika) mēs parādīsim iespējas, ko programmas “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” var piedāvāt jauniešiem no nelabvēlīgas vides. Starptautisks jauniešu projekts (jauniešu apmaiņa, brīvprātīgais darbs) var kļūt par iespēju mainīt dzīvi jauniešiem, ar kuriem jūs strādājat: piemēram, jauniešiem no minoritāšu kopienām, ar īpašām vajadzībām, jauniešiem, kuriem ir sociālekonomiskas grūtības, no diskriminētām grupām un ar ierobežotām iespējām.
MĒRĶAUDITORIJA
Šis kurss ir paredzēts programmas “Erasmus+ Youth” iesācējiem, kuri strādā ar jauniešiem no nelabvēlīgas vides (piemēram, jaunatnes darbiniekiem, sociālajiem darbiniekiem, bēgļu darbiniekiem utt.).
  • jūs NEKAD iepriekš neesat organizējis starptautisku jauniešu projektu ar savu mērķa grupu un vēlaties uzzināt, kas ir iespējams, tad šis kurss ir domāts jums!
  • jau jūs JAU organizējāt mobilitātes projektus jauniešiem, lūdzu, skatiet Eiropas mācību kalendāru, lai uzzinātu par piemērotākajām mācībām jaunatnes jomā, jo šis mobilitātes degustators ir paredzēts iesācējiem.
  • šis kurss nav paredzēts ar skolu saistītām aktivitātēm, piemēram, skolu apmaiņai vai skolēnu projektiem (lūdzu, sazinieties ar Erasmus+ mūžizglītības kolēģiem)
  • šajā kursā tiek laipni gaidīti pretendenti ar īpašām vajadzībām (sazinieties ar SALTO Inclusion pārstāvi tony@salto-youth.net, lai uzzinātu par atbalsta iespējām.

 

KĀ PIETEIKTIES?

Dalībai mācībās ir nepieciešams reģistrēties līdz 28. martam SALTO-YOUTH resursu centra tīmekļa vietnē.

Atlasītie dalībnieki tiek aicināti iesaistīties dažādās aktivitātēs, lai radītu bagātīgu pieredzi visiem.

Dalīties
Translate »