Mācības par stratēģiskās pieejas veidošanu Kvalitātes zīmes vadošās organizācijas lomas saņemšanai

Pasākuma datums
25.  - 27.  augusts,  2021
Pieteikuma laiks
reģistrācija līdz 20.08.2021
Norises vieta
klātienē

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina organizāciju pārstāvjus pieteikties mācībām par stratēģiskās pieejas veidošanu Kvalitātes zīmes vadošās organizācijas lomas saņemšanai, jo, lai pieteiktos brīvprātīgā darba projektu finansējumam jaunajā periodā ir nepieciešama Kvalitātes zīme. Mācības norisināsies klātienē no 25. līdz 27.augustam (plkst. 9.00 līdz 17.00).

Norises vieta – Hotel Jūrmala SPA, Jomas 47/49, Jūrmala, LV-2015.

 Mācības paredzētas organizāciju pārstāvjiem, kuru:

  • organizācija darbojas jaunatnes jomā vismaz 1 gadu;
  • organizācija plāno regulāri īstenot brīvprātīgā darba aktivitātes;
  • organizācija plāno pieteikties finansējumam brīvprātīgā darba aktivitāšu īstenošanai.

Dalība mācībās palīdzēs:

  • uzzināt par programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” prioritātēm, ESK kvalitātes zīmes mērķiem un galvenajiem ieguvumiem;
  • saprast, kā formulēt organizācijas stratēģiskos mērķus un tiem secīgi pakārtotus uzdevumus saskaņā ar plānotajām aktivitātēm brīvprātīgā darba projektu ietvaros;
  • uzlabot izpratni par programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” prioritātēm un to integrēšanu brīvprātīgā darba projektos;
  • veicināt izpratni par kvalitātes zīmes kvalitātes kritērijiem;
  • izstrādāt Kvalitātes zīmes pieteikumu.

Mācībām par stratēģiskās pieejas veidošanu Kvalitātes zīmes vadošās organizācijas lomas saņemšanai dalībnieki ir aicināti pieteikties līdz 20. augusta plkst.12:00, aizpildot reģistrācijas anketu: https://forms.gle/eqyhN6AsbAMeDbXC8.

NB! Šīs būs interaktīvas mācības, ar aktīvu dalībnieku līdzdarbošanos. Programmas aktivitātes veidotas secīgi, tāpēc svarīgi, lai dalībnieki piedalās visās aktivitātes (mācību ilgums ik dienu orientējoši no plkst. 9.00 līdz 17.00).

Mācības ir bez maksas un notiks latviešu valodā.


Svarīgi!

Mācību norisē klātienē tiks ievērotas visas mācību norises brīdī noteiktās epidemioloģiskās prasības (masku lietošana, distances ievērošana, higiēnas prasības).

Ierodoties uz mācībām būs nepieciešams uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu (vakcinētajiem vai pārslimojušiem) vai pēdējo 48 stundu laikā pirms mācību norises veikta Covid-19 testa rezultātu (testam jābūt negatīvam), kas ir maksas pakalpojums un jāapmaksā no saviem līdzekļiem.

Lūgums sagatavot elektroniskā vai drukātā formātā sertifikātu vai testa rezultātu un uzrādīt to pārbaudei, reģistrējoties.

Dalīties
Translate »