Mācības organizāciju atbalstam brīvprātīgajā darbā

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” ietvaros aicina pieteikties mācībām “Eiropas Solidaritātes korpuss: TOSCA – mācības un atbalsts organizācijām, kas aktīvi piedalās brīvprātīgajā darbā”, kas norisināsies no 10. līdz 14. oktobrim Jūrmalā, Latvijā. Reģistrācija dalībai mācībās līdz 8. septembrim SALTO-YOUTH Resursu centra tīmekļa vietnē.

Mācību mērķis ir atbalstīt un stiprināt to organizāciju spējas, kuras aktīvi piedalās “Eiropas Solidaritātes korpusa” brīvprātīgā darba pasākumos, lai nodrošinātu kvalitāti un ietekmi brīvprātīgā darba projektos.

Mācību kursa mērķi:

  • veicināt izpratni, informētību un apņemšanos ievērot “Eiropas Solidaritātes korpusa” galvenos kvalitātes kritērijus;
  • veidot zināšanas par to, kā izstrādāt un īstenot “Eiropas Solidaritātes korpusa” projektus, īpašu uzmanību pievēršot projektu kvalitātei;
  • nodrošināt skaidrību un atbalstu saistībā ar to, kā programma oficiāli darbojas: iespējas, vadlīnijas, struktūras, prioritātes, noteikumi un procedūras;
  • sniegt dalībniekiem iespēju izteikt aktuālas problēmas un vajadzības;
  • veidot atbalstošu “Eiropas Solidaritātes korpusā” iesaistīto organizāciju kopienu.

Daļa no mācībām – tiešsaistes sagatavošanās posms

Pirms klātienes mācību kursa Latvijā ir obligāts tiešsaistes sagatavošanās ievadposms. Sagatavošanas mērķis ir sniegt pamatinformāciju, kā arī nodrošināt platformu, kur dalībnieki sāk veidot izglītojamo kopienu un veikt pirmos mājasdarbus un novērtējumus par savu organizāciju, vietējo kopienu un savām vajadzībām.

Dalībnieku profils

Mācības paredzētas tiem, kas iesaistīti programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgā darba projektu pasākumos, kā arī ir saistīti ar organizācijām/iestādēm, kurām ir brīvprātīgā darba kvalitātes zīme (vai akreditācija brīvprātīgajam darbam programmā “Erasmus+”). Dalība mācībās paredzēta pilngadīgām personām.

Darba valoda – Angļu.

 

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar:

Katrīnu Vītolu

katrina.vitola@jaunatne.gov.lv

Tālr.: +371 67358066

Dalīties
Translate »