Mācības “Kā veiksmīgi īstenot brīvprātīgā darba projektus”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties mācībām “Kā veiksmīgi īstenot brīvprātīgo darba projektus”, kas norisināsies no 21. līdz 25. novembrim Prāgā, Čehijā. Mācībām nepieciešams iepriekš reģistrēties līdz 5. oktobrim, aizpildot pieteikšanās anketu SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Mācību mērķis ir atbalstīt organizācijas, kas piedalās programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgā darba aktivitātēs, lai, sadarbojoties ar partneriem, nodrošinātu augstāku projektu kvalitāti un ietekmi.

Mācību kursa mērķi:

  • veicināt programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” brīvprātīgā darba projektu attīstību;
  • sekmēt partnerību veidošanu un projektu vadību;
  • attīstīt sadarbību starp organizācijām, kas īsteno brīvprātīgo darbu.

Mācību kursa piedāvājums:

  • kāda ir partneru loma atbalsta sniegšanas procesā;
  • kā atrast, veidot un saglabāt kvalitatīvas partnerības;
  • kā projektos iesaistīt un motivēt brīvprātīgos;
  • kā atbalstīt citam citu, lai īstenotu veiksmīgus projektus.

Dalībnieku profils:

Mācības paredzētas jaunatnes darbiniekiem un jauniešu projektu vadītājiem no organizācijām, kas saņēmušas kvalitātes zīmi.

Dalības maksa:

Dalībniekiem pašiem jāsedz līdzmaksājums EUR 28,46 apmērā. Dalību mācībās, kā arī uzturēšanās, ēdināšanas, ceļa un apdrošināšanas izmaksas sedz semināru organizējošā aģentūra (Czech National Agency for International Education and Research) un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

Darba valoda – angļu.

 

Informējam, ka šī pasākuma laikā ir iespējama fotografēšana un filmēšana, kā arī audio un tiešraižu ierakstu veikšana. Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi JSPA, aicinām ieskatīties tīmekļa vietnes sadaļā “Privātuma politika”.

Dalīties
Translate »