Vebinārs “Neformālās izglītības mācību vadītāju pakalpojumi projektam “Digitālā darba ar jaunatni sistēmas attīstība pašvaldībās””

Pretendentus – mācību vadītājus, pretendentu apvienības, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina šī gada 29. janvārī plkst. 11.00 piedalīties vebinārā “Neformālās izglītības mācību vadītāju pakalpojumi projektam “Digitālā darba ar jaunatni sistēmas attīstība pašvaldībās””.

Lai varētu nodrošināt projektā “Digitālā darba ar jaunatni sistēmas attīstība pašvaldībās” plānotos mācību pasākumus un mentoringu projekta sadarbības partneru deleģētiem darba ar jaunatni veicējiem, tiek izsludināts mācību vadītāju pakalpojuma iepirkums ar mērķi atlasīt 10 speciālistus – mācību vadītājus, kuri projekta ietvaros īstenos jaunatnes darbinieku digitālo kompetenču pilnveides mācību pasākumus un mentoringa veidā sniegs atbalstu pašvaldību jaunatnes darbiniekiem.

Mācības darba ar jaunatni veicējiem plānotas laikā no 2024.gada aprīļa vidus līdz jūnija beigām, to laikā paredzēts apmācīt ap 300 darba ar jaunatni veicējus, kurus būs deleģējuši projekta sadarbības partneri – pašvaldības. Notiks 3 dienu (pēc kārtas) klātienes un 2 dienu tiešsaistes mācības. Klātienes mācības aptvers 5 plānošanas reģionus, pa divām mācībām katrā no reģioniem.  Mācību kursā dalībnieki tiks dalīti aptuveni 30 cilvēku lielās grupās, katru jaunatnes darbinieku grupu māca 2 mācību vadītāji.

Katrai no pašvaldībām, kuru darba ar jaunatni veicēji piedalīsies mācībās, periodā no 2024.gada aprīļa līdz decembrim tiks nodrošināts mentorings, ko sniegs mācību vadītāji. Mentorings būs iespējams gan tiešsaistē, gan klātienē 20 h apjomā uz katru pašvaldību. Mentorings plānots kā atbalsta sniegšana pašvaldību kartēšanas aktivitāšu digitālā darba ar jaunatni nepieciešamību apzināšanai pašvaldību projektu realizēšanai, atbalsts pašvaldību individuālo plānu sagatavošanā.

Projekta gaitā paredzētas mācības iepirkumā apstiprinātajiem mācību vadītājiem (2024. gada marts), kā arī vadlīniju digitālā darba ar jaunatni sistēmas attīstībai pašvaldībās izstrāde un monitoringa rīka izveide (2024. gada marts – aprīlis).

Vebinārā pretendenti, pretendentu apvienības (potenciālie mācību vadītāji) varēs iepazīties ar konkursa prasībām, plānotajiem pienākumiem projekta ietvaros un citām aktualitātēm.

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Vebinārs tiks ierakstīts.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar projekta vecāko eksperti Ritu Karlsoni pa tālr. 67358061

Vairāk par iepirkumu.

 

Īsumā par projektu:

Projekts “Digitālā darba ar jaunatni sistēmas attīstība pašvaldībās” tiks īstenots no 2024.gada sākuma līdz 2026.gada aprīļa beigām, tā gaitā paredzēts veikt aktivitātes visās 43 Latvijas pašvaldībās, iesaistot tehnoloģiskās inovācijas darbībās vismaz 10 000 jauniešu vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

Projekta mērķis ir attīstīt digitālā darba ar jaunatni sistēmu pašvaldībās, lai nodrošinātu jauniešiem plašas iespējas attīstīt un pielietot savas digitālās prasmes, jo īpaši jauniešiem ar ierobežotām iespējām, t.sk. jauniešiem no sociāli mazaizsargātām grupām, ievērojot viņu vajadzības.

 

Dalīties
Translate »