Vebināru cikls par jauniešu līdzdalību un starpnozaru sadarbību

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina līdz 16. decembrim pieteikties tiešsaistes vebināru ciklam par jauniešu līdzdalību un starpnozaru sadarbību, kas norisināsies no 2022. gada 19. decembra līdz 2023. gada 28. februārim.

Vebināri tiek īstenoti ar mērķi sniegt zināšanas un prasmes, kā stāties pretī izaicinājumiem, dalīties ar idejām un praksi un rast iespējas strādāt kopā, lai paaugstinātu jauniešu līdzdalību sociālās distancēšanās laikmetā.

Vebināru cikls sastāvēs no 4 moduļiem, kuri paredzēti jaunatnes, pilsoniskās līdzdalības, mākslas, kultūras un radošo nozaru pārstāvjiem ar mērķi stiprināt starpnozaru sadarbību un tādējādi iesaistīt jauniešus vietējo kopienu kultūras, mākslas un sabiedriskajā dzīvē.

Vebināru ciklu veidos:

  • 1. modulis – jaunatnes labbūtība un līdzdalība mākslās;
  • 2. modulis – rīki un metodes sadarbības projektiem;
  • 3. modulis – atbalsts jauniešiem līdzdalībā tiešsaistes formātā;
  • 4. modulis – jauniešu iesaiste ar sociālo plašsaziņas līdzekļu starpniecību.

Vebināru cikla mērķi ir:

  • veidot un nostiprināt jaunus sadarbību tīklus starp jaunatnes darbiniekiem, jaunatnes politikas veidotājiem, veicinot starpkultūru iesaistīšanos un jauniešu līdzdalību;
  • veicināt radošumu un multikulturālismu;
  • veicināt digitālo transformāciju jaunatnes jomā un vietējās pašvaldībās.

Pieteikšanās un dalības maksa

Dalība vebināru ciklā ir bezmaksas. Vebināru ciklam aicināti pieteikties jaunatnes darbinieki un līderi, jaunatnes politikas veidotāji un radoši mākslinieki.

Plašāka informācija un pieteikšanās anketa (aizpildāma līdz 16. decembrim) pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

 

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatori Kristīnu Kļimoviču (e-pasts: kristina.klimovica@jaunatne.gov.lv).

 

Foto autors un avots: Eduardo Dutra no Pexels.com

 

Informējam, ka šī pasākuma laikā ir iespējama fotografēšana un filmēšana, kā arī audio un tiešraižu ierakstu veikšana. Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi JSPA, aicinām ieskatīties tīmekļa vietnes sadaļā “Privātuma politika”.

Dalīties
Translate »