Vebinārs par tiešsaistes rīkiem mācību procesa organizēšanai sākumskolās

Vebinārs ir noslēdzies. Vebināra ieraksts pieejams šeit.


eTwinning Nacionālais atbalsta dienests aicina pedagogus, izglītības iestāžu vadību, atbalsta personālu šī gada 9. martā plkst. 18.00 piedalīties bezmaksas tiešsaistes seminārā “Tiešsaistes rīki un platformas mācību procesam sākumskolā”. Pasākumu vadīs eTwinning vēstniece un Bauskas Valsts ģimnāzijas sākumskolas skolotāja Līga Bajāre.

Šajā vebinārā  skolotāji iepazīsies un varēs praktiski izmēģināt dažādas digitālus rīkus un platformas, ko pielietot mācību procesā sākumskolas klasēs. Vebināra vadītāja dalīsies savā pieredzē šo rīku lietošanā ikdienas mācību darbā un eTwinning projektos. Vebinārā īpaši aicināti piedalīties tie pedagogi, kuriem nav iemaņu vai zināšanu tādu rīku lietošanā kā AnswergardenMentimeterPadlet un Quivervision. Visiem dalībniekiem būs iespēja mierīgā gaisotnē apgūt jaunas prasmes kreatīvam un mūsdienīgam mācību procesam.

Pieteikšanās

Lai piedalītos, līdz vebināra sākumam jāaizpilda reģistrācijas anketa. Aizpildot vebināra reģistrācijas anketu, dalībnieks saņems e-pastu ar apstiprinājumu un saiti uz vebināru. Saite ir aktīva tikai vebināra norises laikā. Vebinārs tiks straumēts arī Latvijas eTwinning Facebook lapā.

Saistītie pasākumi

23. martā plkst. 18:00 notiks tiešsaistes seminārs Nearpod rīks interaktīvas mācību stundas veidošanai”. Tiešaistes seminārs piedāvā iespēju uzzināt un praktiski izmēģināt tiešsaistes rīka Nearpod platformu, kas piedāvā daudzus mācību stundas prezentācijā iebūvētus formatīvās vērtēšanas digitālos instrumentus, lai vadītu mācīšanos efektīvāk un uzlabotu izglītojamo rezultātus klātienes, attālinātajās un hibrīdstundās. Vada: eTwinning vēstniece un J. Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas skolotāja Anna Beļska.

Vispārīgi par pasākumu

Tēma: “Tiešsaistes rīki un platformas mācību procesam sākumskolā”
Laiks:
 2022. gada 9. martā plkst. 18:00 – 19:00
Norises vieta: tiešsaistes platforma ZOOM
Nepieciešamais aprīkojums: dators/ viedierīce ar pieslēgumu internetam, stabils interneta savienojums
Darba valoda: latviešu
Maksimālais dalībnieku skaits: 100 (Facebook straumēšanā bez ierobežojumiem)

Vebinārs tiks ierakstīts, video ieraksts tiks publicēts YouTube un Latvijas eTwinning tīmekļa vietnes sadaļā “Vebināru ieraksti”.

 

Attēla autors un avots: Pavel Danilyuk, publicēts Pexels.com (Creative Commons licence)

Dalīties
Translate »