Piesakies jaunatnes darbinieku starptautiskajām mācībām Tallinā, Igaunijā

Pasākuma datums
19.  maijs,  2019
Pieteikuma laiks
pieteikšanās līdz 14.04
Norises vieta
Kategorija

Vai vēlies uzzināt, kā padarīt savas organizācijas/jauniešu centra jauniešu aktivitātes jēgpilnākas? Vai vēlies apgūt jaunākas un efektīvākas pieejas mācīšanās procesa virzīšanai jauniešu projektos? Vai vēlies atklāt, kā motivēt jauniešus mācīties un apgūt jaunas lietas? Gribi ieraudzīt savas jaunatnes darbinieka stiprās puses un turpināt pilnveidoties? Tad gaidām tevi starptautiskās mācībās par Youthpass sertifikāta izmantošanu “Passion for learning”, kas norisināsies no 19. līdz 24. maijam Igaunijā. Pieteikšanās līdz 14. aprīlim.

Mācību laikā dalībnieki:
– attīstīs savas prasmes vadīt mācību procesu Eiropas jaunatnes programmu projektos (“Erasmus+: Jaunatne darbībā” un “Eiropas Solidaritātes korpuss”),
– pilnveidos jaunatnes darbiniekiem tik nepieciešamo kompetenci “Mācīties mācīties”,
– stiprinās savas spējas atbalstīt jauniešus mācību procesā,
– pilnveidos savas organizācijas/jauniešu centra projektus un aktivitātes profesionālās mācību vadītāju komandas vadībā.

Zinātniski pierādīts, ka cilvēka iekšējā motivācija ir dabiskā tiekšanās attīstīties, augt, atraisīt savas intereses un izmantot savas spējas. Tā ir ļoti saistīta ar personības vērtību sistēmu. Iekšējās motivācijas gadījumā cilvēka uzvedību nosaka ieinteresētība pašā darbībā, viņš rīkojas bez acīmredzama ārēja iemesla vai motīva (atlīdzības), gūstot pozitīvas emocijas un gandarījumu no tā, ko dara. Ir pierādīts, ka cilvēki ir radošāki un mācās efektīvāk, ja viņu motivācija ir iekšēja, norāda mācību vadītāja Nataļja Gudakovska.

Palīdzi saviem jauniešiem un sev sasniegt vairāk, pilnveido organizācijas projektu un darbības kvalitāti, padari mācīšanās pieeju par regulāru praksi savā jauniešu centrā vai organizācijā!

Dalībai mācībās gaidīsim

21 jaunatnes darbinieku no Latvijas, Igaunijas un Ungārijas, kuri:
–    ikdienā strādā ar jauniešiem nacionālā vai starptautiskā līmenī;
–    pārstāv organizāciju/institūciju (darbinieks/ilgtermiņa brīvprātīgais);
–    vēlas ieviest vai stiprināt mācību procesa ieviešanu/fasilitēšanu savā organizācijā;
–    ir īstenojis vismaz vienu “Erasmus+: Jaunatne darbībā” vai “Eiropas Solidaritātes korpusa” projektu;
–    var strādāt angļu valodā;
–    var piedalīties visā mācību programmā, kas norisināsies no 2019. gada maija līdz novembrim.

Pieteikšanās līdz 14. aprīlim!

Pieteikties mācībām iespējams SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē https://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/passion-for-learning-follow-up-of-the-levelup-project-on-mainstreaming-youthpass.7926/
Dalībniekiem jābūt vismaz 18 gadus veciem.
Visas izmaksas tiks segtas no programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” finanšu  līdzekļiem, dalībniekiem jānodrošina līdzfinansējums 28.46 eiro apmērā. Ar mācībām apstiprinātajiem dalībniekiem tiek noslēgts līgums par dalību pasākumā, pēc līdzfinansējuma segšanas JSPA iegādājas biļetes.
Lai nodrošinātu programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” redzamību, kā arī iekļautu pēc iespējas vairāk jauniešu programmas aktivitātēs, pēc mācībām gaidīsim no Tevis, ka:
•    kopā ar projektu koordinatori pārrunāsi pasākuma rezultātus un ieplānosi to izplatīšanas aktivitātes;
•    sagatavosi un nopublicēsi vismaz vienu publikāciju medijos;
•    sešu nedēļu laikā pēc atgriešanās organizēsi rezultātu izplatīšanas aktivitāti, iekļaujot vismaz vienu tikšanos ar ieinteresēto mērķa grupu (vismaz 15 personas), kā arī iesniegsi visus ceļošanas dokumentus un pavadošus dokumentus.

Mācību kurss paredz atbalstu dalībniekiem nacionālajā līmenī līdz 2019. gada novembra beigām. Šī perioda laikā gaidīsim no tevis aktīvu rīcību jaunas pieredzes ieviešanā.

Dalīties
Translate »