Mācību vizīte Lietuvā: izpētīt jauniešiem ar intelektuālajiem traucējumiem pieejamo programmu iespējas

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties mācību vizītei, kurā izpētīt jauniešiem ar intelektuālajiem traucējumiem pieejamo programmu iespējas. Tā notiks no 20. līdz 24.jūnijam Viļņā, Lietuvā. Iepriekš nepieciešams reģistrēties līdz 25.maijam SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Vizītes mērķis ir apvienot organizācijas, kas strādā ar jauniešiem ar intelektuālajiem traucējumiem, parādīt labās prakses piemērus un līdzdalības iespējas, kā arī veicināt starptautisko sadarbību.

Mācību vizītes galvenie uzdevumi ir:

  • Paaugstināt motivāciju veidot starptautiskas sadarbības;
  • Nodrošināt profesionālās pieredzes apmaiņas iespēju;
  • Izpētīt starptautiskās sadarbības labās prakses piemērus;
  • Iepazīstināt dalībniekus ar pamatinformāciju par starptautiskās sadarbības iespējām programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” ietvaros;
  • Nodrošināt iespēju dalībniekiem spert pirmos soļus starptautiskas sadarbības īstenošanā.

Mācību vizīte tiek organizēta, lai vienkopus apvienotu organizācijas, kas strādā ar jauniešiem ar intelektuālajiem traucējumiem, jaunu starptautisku sadarbību veidošanai un motivēšanai iesaistīties Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpusa jaunatnes projektos. Mācību vizītes laikā būs iespēja izpētīt dažādas sadarbības formas, dzīves piemērus un sasaistīt to visu ar pašu dalībnieku pieredzi.

Dalībnieku profils:

  • Organizāciju, kas strādā ar jauniešiem ar intelektuālajiem traucējumiem, darbinieki;
  • Jaunatnes darbinieki, sociālie darbinieki, psihologi, saistīto jaunatnes projektu īstenotāji.

 

Plašāka informācija un pieteikšanās anketa (aizpildāma līdz 25. maijam) pieejama SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

 

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatori Katrīnu Vītolu (tālr. 67358066; e-pasts: katrina.vitola@jaunatne.gov.lv).

 

Dalīties
Translate »