Mācības “Eye Opener for NEET organisations”

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina pieteikties mācībām “Eye Opener for NEET organisations” Beļģijā, Briselē, kas norisināsies no 2023. gada 21. līdz 26. februārim. Pieteikšanās iespējama līdz 2023. gada 13. janvārim.

Mācības ir paredzētas jaunatnes darbiniekiem ar 1-2 jauniešiem no vienas organizācijas. Mācību laikā jūs iegūsiet pamatzināšanas jauniešu apmaiņu organizēšanā un jauniešu apmaiņas projekta pieteikuma sagatavošanā “Erasmus+” programmai. Šīs mācības ir specifiski paredzētas organizācijām, kuras strādā ar jauniešiem NEET situācijā (jaunieši, kuri nestrādā un nemācās).

Mācību mērķi:

  • sniegt informāciju par “Erasmus+” jauniešu apmaiņu projektiem;
  • sniegt mācīšanās pieredzi grupā jauniešu apmaiņas projekta izveidei;
  • attīstīt pamatprasmes, zināšanas un attieksmi jauniešu apmaiņas organizēšanai;
  • radīt izpratni par neformālo izglītību un jauniešu līdzdalību mācīšanās procesā;
  • veicināt aktīvu jauniešu līdzdalību jauniešu apmaiņu plānošanas procesā;
  • sniegt iespēju tikties ar iespējamiem partneriem un veidot kontaktus citās valstīs;
  • veicināt vienlīdzīgas partnerības starp jauniešiem un organizācijām.

Dalībnieku profils:

  • Viens pieaugušais līderis (vecāks par 18 gadiem), kurš tiešā veidā strādā ar jauniešiem NEET situācijā un ir apņēmies iesaistīties turpmākajā jauniešu apmaiņas izveidē sadarbībā ar jauniešiem un;
  • 1-2 jaunieši NEET situācijā vecumā 15-18 gadi. Gan pieaugušajam līderim, gan jauniešiem ir jābūt angļu valodas zināšanām.

Vairāk informācijas un pieteikšanās mācībām līdz 2023. gada 13.janvārim SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē.

Pieredzes apmaiņas vizīte tiek organizēta Stratēģiskās partnerības sociālās iekļaušanas jomā NEET atzara ietvaros.

Dalības maksa:

Dalība mācībās ir bezmaksas, taču dalībniekiem pašiem jāsedz līdzmaksājums EUR 28,46 apmērā. Uzturēšanās, ēdināšanas, ceļa un apdrošināšanas izmaksas sedz mācības organizējošā aģentūra (Somijas nacionāla aģentūra) un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

 

Biežāk uzdotie jautājumi un atbildes par pieteikšanos un došanos uz starptautiskām mācībām pieejami JSPA tīmekļa vietnes sadaļā “SALTO resursu centrs”.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas vecāko projektu vadītāju Janu Priednieci (tālr. 67356258 e-pasts: jana.priedniece@jaunatne.gov.lv).

 

Informējam, ka šī pasākuma laikā ir iespējama fotografēšana un filmēšana, kā arī audio un tiešraižu ierakstu veikšana. Lai iepazītos ar informāciju par personas datu apstrādi JSPA, aicinām ieskatīties tīmekļa vietnes sadaļā “Privātuma politika”.

Dalīties
Translate »