Konference “Nākamais solis darbā ar jaunatni”

Pasākuma datums
16.  septembris,  2020
Norises vieta

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) jau ceturto gadu aicina jaunatnes jomā iesaistītos uz konferenci “Nākamais solis darbā ar jaunatni”, kas šogad norisināsies 16. septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Ņemot vērā jaunatnes jomas atpazīstamības stiprināšanas nozīmi gan vietējā, gan nacionālā līmenī, kā arī gaidāmo Administratīvi teritoriālo reformu, kas skars Latvijas pašvaldības, šogad uzsvars tiks likts uz lobija un interešu pārstāvības nozīmi darbā ar jaunatni.

Konferencei laipni lūgts pieteikties ikviens jaunatnes jomā iesaistītais – jaunatnes lietu speciālisti, jaunatnes darbinieki, jauniešu centru pārstāvji, biedrību pārstāvji un ikviens interesents, kurš savā darbā vēlas stiprināt zināšanas un izpratni par darbu ar jaunatni.

Pieteikšanās tiešsaistē līdz 11. septembrim: https://docs.google.com/forms/d/1HG7-OTQ4gX1HcuTeYQGhWlQjMGrEK-E394CXIVB0uCo/edit. Dalībnieku skaits ir ierobežots un JSPA patur tiesības veikt izmaiņas plānotajā programmā, kā arī straujas Covid-19 izplatības gadījumā organizēt konferenci tiešsaistē.

Dalīties
Translate »