“Erasmus+” projektu rezultātu platforma

Eiropas Komisija ir izveidojusi īpašu platformu, kurā ir iespējams atrast visus Eiropas Savienības programmas “Erasmus+” ietvaros īstenotos projektus – gan informāciju par tiem, gan projektā izveidotos rezultātus un materiālus.

Tā ir lieliska iespēja parādīt ikvienam, ko esat veikuši projektā, kā arī dalīties ar savu pieredzi!

 • Projektu rezultātu platformā tiek iekļauts projekta nosaukums, projekta veids, īstenošanas periods, piešķirtais finansējums, projekta koordinatora un partnerorganizāciju informācija, projekta numurs, kā arī projekta kopsavilkums angļu valodā. Lūdzu pievērs uzmanību valodas pareizībai, rakstot kopsavilkumu angļu valodā gan rakstot, projekta pieteikumu, gan gala atskaiti.

 • Ikviens projektu īstenotājs, noslēdzot dotācijas līgumu ar JSPA par „Erasmus+” projekta īstenošanu, saņem informatīvu e-pastu par projekta publicēšanu tiešsaistē projektu rezultātu platformā. Šajā e-pastā ir iekļauta saite, kuru jāizmanto, lai augšupielādētu projekta logotipu, projekta tīmekļa vietni, kā arī projekta rezultātus, kas iegūti projekta īstenošanas laikā.

  Ņem vērā! Neilgi pirms projekta beigām saņemsi e-pastā atgādinājumu augšupielādēt projektā sasniegtos un izveidotos rezultātus.

 • Projektu rezultātu platformā var ievietot, piemēram, video, izstrādātās vadlīnijas, metodiskos materiālus vai brošūras, kā arī datus, kas izpētīti projekta laikā, piemēram, pārskatus, situācijas analīzi/salīdzinājumus u.tml. Ja tev rodas jautājumi par satura kvalitāti, tad sazinies ar attiecīgā projektu veida koordinatoru.

 • Projektu rezultātu platformai var pievienoties projekta kontaktpersona, izmantojot savu EU Login  konta lietotājvārdu un paroli.

 • Jāatceras, ka rezultātus platformā var mainīt pats, kamēr tie nav iesniegti apstiprināšanai Nacionālajai aģentūrai (Latvijā – JSPA).

 • Tā ir obligāta prasība ES programmas “Erasmus+" 2. pamatdarbības (KA2) projektiem: Sadarbības partnerības projektiem un Maza mēroga partnerības projektiem. Pārējiem projektu veidiem ir ieteicams projektu rezultātus augšupielādēt projektu rezultātu platformā.

  Visiem projektu veidiem izstrādātos rezultātus jāaugšupielādē platformā pirms gala atskaites iesniegšanas.

 • Šajā platformā daži projekti tiek nominēti kā labās prakses piemēri un veiksmes stāsti.
  Labās prakses piemērs – tas ir projekts, kurš ir inovatīvs, izmanto radošas metodes, labi ataino programmas un politiskās prioritātes, veiksmīgi tiek sasniegti visi projektā uzstādītie mērķi, projekts iedvesmo, kā arī projekta gala rezultāts ir ļoti vērtīgs citiem projektu un jaunatnes politikas īstenotājiem.
  Veiksmes stāsts – projekta ideja vai metodes ir vērtīgs resurss ne tikai valsts, bet arī starptautiskajā un Eiropas līmenī.

Pasākumi

Pasākuma datums
12.04.2019
Norises vieta
Pieteikuma laiks
pieteikties tiešsaistē
Pasākuma datums
29.04.2019
Norises vieta
Pieteikuma laiks
09.04 informatīvs seminārs (reģistrētiem lietotājiem)
Pasākuma datums
19.05.2019
Norises vieta
Pieteikuma laiks
pieteikšanās līdz 14.04
Pasākuma datums
20.04.2020
Norises vieta
tiešsaistē
Pieteikuma laiks
iepriekšēja reģistrācija
Pasākuma datums
26.05.2020
Norises vieta
Pieteikuma laiks
Projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš – 2020. gada 26. maijs
Translate »