“Erasmus+” projektu rezultātu platforma

Eiropas Komisija ir izveidojusi īpašu platformu, kurā ir iespējams atrast visus Eiropas Savienības programmas “Erasmus+” ietvaros īstenotos projektus – gan informāciju par tiem, gan projektā izveidotos rezultātus un materiālus. Tā ir lieliska iespēja parādīt ikvienam, ko esat veikuši projektā, kā arī dalīties ar savu pieredzi!

 • Projektu rezultātu platformā tiek iekļauts projekta nosaukums, projekta veids, īstenošanas periods, piešķirtais finansējums, projekta koordinatora un partnerorganizāciju informācija, projekta numurs, kā arī projekta kopsavilkums angļu valodā. Lūdzu, pievērs uzmanību valodas pareizībai gan rakstot kopsavilkumu angļu valodā, gan rakstot, projekta pieteikumu un gala atskaiti.

 • Ikviens projektu īstenotājs, noslēdzot dotācijas līgumu ar JSPA par „Erasmus+” projekta īstenošanu, saņem informatīvu e-pastu par projekta publicēšanu tiešsaistē projektu rezultātu platformā. Šajā e-pastā ir iekļauta saite, kuru jāizmanto, lai augšupielādētu projekta logotipu, projekta tīmekļvietni, kā arī projekta rezultātus, kas iegūti projekta īstenošanas laikā.

  Ņem vērā! Neilgi pirms projekta beigām saņemsi e-pastā atgādinājumu augšupielādēt projektā sasniegtos un izveidotos rezultātus.

 • Projektu rezultātu platformā var ievietot, piemēram, video, izstrādātās vadlīnijas, metodiskos materiālus vai brošūras, kā arī datus, kas izpētīti projekta laikā, piemēram, pārskatus, situācijas analīzi/salīdzinājumus u.tml. Ja tev rodas jautājumi par satura kvalitāti, tad sazinies ar attiecīgā projektu veida ekspertu.

 • Projektu rezultātu platformai var pievienoties projekta kontaktpersona, izmantojot savu EU Login konta lietotājvārdu un paroli.

 • Jāatceras, ka rezultātus platformā var mainīt pats, kamēr tie nav iesniegti apstiprināšanai valsts aģentūrai (Latvijā – JSPA).

 • Tā ir obligāta prasība ES programmas “Erasmus+" 2. pamatdarbības (KA2) projektiem: Sadarbības partnerības projektiem un Maza mēroga partnerības projektiem. Pārējiem projektu veidiem ir ieteicams projektu rezultātus augšupielādēt projektu rezultātu platformā.

  Visiem projektu veidiem izstrādātos rezultātus jāaugšupielādē platformā pirms gala atskaites iesniegšanas.

 • Šajā platformā daži projekti tiek nominēti kā labās prakses piemēri un veiksmes stāsti:

  • Labās prakses piemērs – tas ir projekts, kurš ir inovatīvs, izmanto radošas metodes, labi ataino programmas un politiskās prioritātes, veiksmīgi tiek sasniegti visi projektā uzstādītie mērķi, projekts iedvesmo, kā arī projekta gala rezultāts ir ļoti vērtīgs citiem projektu un jaunatnes politikas īstenotājiem.
  • Veiksmes stāsts – projekta ideja vai metodes ir vērtīgs resurss ne tikai valsts, bet arī starptautiskajā un Eiropas līmenī.

Pasākumi

Pasākuma datums
26.10.2022
Norises vieta
Viesnīca “Sigulda”, Pils iela 6, Sigulda
Pieteikuma laiks
Iepriekšēja reģistrācija līdz 21.10.2022.
Pasākuma datums
21.10.2022
Norises vieta
Tiešsaistē
Pieteikuma laiks
Saite uz pasākuma tiešraidi
Pasākuma datums
24.10.2022
Norises vieta
Tiešsaistē Zoom platformā
Pieteikuma laiks
Iepriekšēja reģistrācija līdz vebināra sākumam
Pasākuma datums
26.10.2022
Norises vieta
Tiešsaistē Zoom platformā
Pieteikuma laiks
Iepriekšēja reģistrācija līdz vebināra sākumam (26.10.2022.)
Pasākuma datums
16.09.2022
Norises vieta
Vērmanes dārzs, Rīga
Pieteikuma laiks
Pasākuma datums
20.09.2022
Norises vieta
ES Māja 1. stāvs, Aspazijas bulvāris 28, Rīga
Pieteikuma laiks
Translate »