“Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu iesniegšana

Lai sagatavotu un iesniegtu kvalitatīvu un programmas “Eiropas Solidaritātes korpuss” nosacījumiem atbilstošu Brīvprātīgā darba, stažēšanās, darba vai Solidaritātes projekta pieteikumu, iepazīsties ar minētajiem soļiem. Ja pieteikuma izstrādes posmā rodas jautājumi, droši sazinies ar JSPA!


 • Iepazīsties ar programmas "Eiropas Solidaritātes korpuss" vadlīnijām.

 • Aizpildi projekta pieteikumu. Par katru pieteikumā iekļauto jautājumu sniedz pēc iespējas detalizētāku informāciju, kā arī ņem vērā programmas "Eiropas Solidaritātes korpuss" nosacījumus par katru projekta veidu.

 • Iesniedz projekta pieteikumu līdz projektu konkursa termiņam, pievienojot obligāti iesniedzamos pielikumus:

  • deklarāciju, kuru parakstījis organizācijas likumiskais pārstāvis;
  • aktivitāšu laika grafiku (ja attiecināms).

  SVARĪGI! Bez OID koda nav iespējams iesniegt Solidaritātes projekta pieteikumu. Izveido EU Login kontu, reģistrējies "Erasmus+" un "Eiropas Solidaritātes korpuss" platformā un iegūsti OID kodu.

  Ja pēc projekta pieteikuma iesniegšanas konstatē, ka tajā nepieciešami labojumi, veic tos un iesniedz projekta pieteikumu atkārtoti. Vērtēšanai tiks pieņemta pēdējā līdz projekta konkursa termiņam iesūtītā projekta pieteikuma versija.

  Ja tehnisku problēmu dēļ projekta pieteikumu neizdodas iesniegt, divu stundu laikā pēc projektu konkursa termiņa uz aģentūras elektroniskā pasta adresi info[at]jaunatne.gov.lv atsūti projekta elektronisko pieteikuma veidlapu (.pdf formātā) ar visiem nepieciešamajiem pielikumiem un tehniskās problēmas ekrānšāviņu (redzamo situāciju uz datora ekrāna, kas apliecina, ka pieteikumu nevar iesniegt tiešsaistē) un gaidi turpmākos norādījumus.

 • Gaidi informāciju par projekta vērtējumu.

  Projektu pieteikumi tiek izvērtēti divos posmos aptuveni 3 mēnešus:

  • pēc atbilstības un izslēgšanas kritērijiem;
  • pēc kvalitātes, finanšu un administratīvās kapacitātes kritējiem.

   

  SVARĪGI! Pārliecinies, ka organizācijai nav nodokļu parādu, jo tas var būt iemesls projekta pieteikuma noraidīšanai.

  Informācija par apstiprinātajiem projektu pieteikumiem tiek publicēta tīmekļa vietnē "projektui konkursu rezultāti" sadaļā, kā arī visiem projektu pieteikumu iesniedzējiem tiek nosūtīts lēmums par projekta pieteikuma apstiprināšanu vai noraidīšanu.

Dalīties
Translate »