Zemgales reģionālā konference jaunatnes darba attīstībai - „IEVIRZI ZEMGALI!”

Jaunieši, jauniešu centru darbinieki, jaunatnes lietu speciālisti, pašvaldību amatpersonas, brīvprātīgie jaunatnes darbinieki - tiekamies Latvijas klasicisma pērlē Mežotnes pilī, lai iepazītos viens ar otru, dalītos ar savu pieredzi, dzirdētu veiksmes stāstus, veidotu sadarbību, meklētu risinājumus aktuālākajiem izaicinājumiem jaunatnes darbā Zemgales reģionā! Kur vienuviet satikt jaunatnes darbā ieinteresētus 100 cilvēkus? Kur uzzināt Zemgales veiksmes stāstus vietējā un starptautiskā mērogā, gūt jaunu pieredzi un piedzīvot dažādību diskusijās? Kur vienā dienā ir iespējams apmeklēt „Pasaules kafejnīcu” un izbaudīt vismaz divas dažādas pasaules dimensijas? Kur rodas idejas un emocijas sit augstu vilni? Zemgalē! Zemgales reģionālā konference jaunatnes darba attīstībai „Ievirzi Zemgali!” notiks 2013. gada 27. septembrī Mežotnes pilī (Mežotne, Bauskas novads).

Reģionālās konferences mērķis ir veicināt sadarbību starp jauniešiem un jauniešu nevalstiskajām organizācijām un pašvaldību amatpersonām un to darbiniekiem, kā arī citām jaunatnes jomā iesaistītām un ieinteresētām pusēm Zemgalē, lai satiktos, dalītos pieredzē, diskutētu par jaunatnes jomā aktuālām tēmām, aktīvi līdzdarbotos un interesanti un vērtīgi pavadītu laiku!

Pasākuma programma

Dalība konferencē ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošināta ēdināšana un foruma materiāli, kā arī transports maršrutā Bauska-Mežotnes pils-Bauska, ja tas būs nepieciešams. Dalībniekiem pašiem jāsedz tikai ceļa izdevumi nokļūšanai  uz/no Bauskas.

Piesakies, aizpildot anketu elektroniski: http://ejuz.lv/evirziemgali  līdz 2013. gada 15. septembrim. Rezultāti tiks paziņoti līdz 2013. gada 17. septembrim. Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani – Aija Strazda, tālr.: 67336653 un/vai  youth@redcross.lv  

Konferenci organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) sadarbībā ar biedrību „Jaunatnes līderu koalīcija” un biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienību Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne (JSPA reģionālais sadarbības partneris Kurzemes un Zemgales reģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros.