Zaļie Ziemassvētki

Vēlies veikt brīvprātīgo darbu ārzemēs? Tad nāc trešdien 10.decembrī, no plkst.17.00 uz homo ecos: biroja – Zaļo stāvu, Ernestīnes ielā 12 un uzzini vairāk par iespējām, ko piedāvā Eiropas brīvprātīgā darba (EBD) programma! Pie reizes uzsāksim gatavošanos ziemas skaistākajiem svētkiem! Veidosim jaukus dekorējumus un dāvaniņas, izmantojot materiālus, kas parasti nonāk atkritumos.

Ziemassvētki ik gadu ir ļoti īpašs laiks gan sabiedriskā, gan kultūras ziņā. Tai pat laikā no vides aizsardzības viedokļa šis ir ļoti izšķērdīgs laiks, kad radīts ļoti daudz atkritumu. Cilvēki pārēdas, izmet lielu daudzumu ēdiena, izlieto daudz enerģijas āra apgaismojumam, pērk (bieži nenovērtētas) dāvanas, ietītas vairākos papīros. Dekorācijām tiek lietoti nepārstrādājami materiāli, tiek nocirsti koki, lai dekorētu mājas un tā tālāk.
Pasākuma mērķis ir parādīt dalībniekiem, ka mēs varam nosvinēt brīnišķīgus Ziemassvētkus, nenodarot pāri videi. Mēs nodrošināsim praktiskus padomus un idejas, lai videi nedraudzīgos paradumus aizstātu ar zaļākiem. Vairākas no šīm idejām tiks pielietotas praksē upcycling radošās darbnīcas laikā.
 
Programma
17:00 – Atklāšana ar karstiem dzērieniem un tradicionālām Ziemassvētku uzkodām
17:30 – Prezentācija par Eiropas Brīvprātīgo darbu (EBD)
19:00 – Radošā darbnīca: pārstrādātu materiālu izmantošana Ziemassvētku dekorāciju un dāvanu veidošanā, dāvanu ietīšanā
 
Kad un Kur?
Trešdien 10.decembrī, no plkst.17.00
homo ecos: birojā – Zaļajā stāvā, Ernestīnes ielā 12
 
Pieteikšanās
 
*Darbnīcu finansiāli atbalsta  programma „Erasmus+”, Eiropas Jaunatnes portāls un Eurodesk

Santa Krastiņa
biedrības vadītāja / +371 26326333
Ernestīnes iela 12, Rīga, LV-1046