Youthpass sertifikāti pieejami arī KA3 projektiem

No šī gada sākuma Youthpass sertifikāti pieejami arī “Erasmus+: Jaunatne darbībā” KA3 projektiem – “Strukturētais dialogs: jauniešu un jaunatnes politikas veidotāju tikšanās”.

Lūk, apskati sertifikāta paraugu.

KA3 projektiem Youthpass sertifikāta nosaukums ir “Jaunatne politikas dialogā”, šādi izceļot projektu būtību. Arī sertifikāta skaidrojošajā tekstā ir atsauce uz strukturētā dialoga aktivitātēm.

Šo sertifikātu var izmantot arī projektos, kas īstenoti laika posmā no 2014. līdz 2015. gadam.

Atgādinām, ka Youthpass ir SALTO resursu centra iniciatīva, kuras pamatuzdevums ir izveidot visā Eiropā atzītu dokumentu, kas veicinātu iegūto kompetenču apzināšanos un atzīšanu Eiropas Savienības neformālās izglītības programmas "Jaunatne darbībā” un “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu ietvaros.

Youthpass ir vairāk kā sertifikāts. Tas ir rīks, ko var izmantot neformālās un ikdienas izglītībai jaunatnes darba ietvaros. Youthpass palīdz katra dalībnieka mācīšanās procesā. To var izmantot:
- lai izvirzītu mācīšanās mērķus (saprastu, ko vēlos mācīties un kā to labāk izdarīt);
- lai izvērtētu mācīšanās mērķus (saprastu, ko esmu iemācījies un kādā veidā bija vieglāk mācīties);
- lai veicinātu dalībnieka paša apziņu par gūtajām kompetencēm (kompetenču aprakstīšanas / sertifikāta veidošanas process);
- lai atzītu gūtās kompetences darba devējam/skolai, utt (saņemtais sertifikāts).

Īstenojot KA3 projektus, iesakām Youthpass sertifikātu izmantot galvenokārt tiem jauniešiem, kuri ir projekta īstenošanas “pamatgrupā”, proti – piedalās projektā ilgtermiņā.