Viesītes novada pašvaldība realizē starptautisku apmācību projektu

No 19. līdz 27. oktobrim Viesītes novada pašvaldība realizē starptautiskas apmācības “Youth exchanges for beginners” jaunatnes darbiniekiem un jauniešu līderiem Eiropas Savienības programmas "Erasmus+" ietvaros. Projekts uz deviņām dienām Latvijā pulcē 35 dalībniekus no 8 valstīm - Portugāle, Latvija, Lietuva, Igaunija, Anglija, Polija, Itālija un Rumānija.

Ikvienam interesentam ir iespēja sekot līdzi projekta aktivitātēm un informācijai par apmācību materiāliem, projekta Facebook lapā: https://www.facebook.com/events/596343693837338/

Apmācību mērķis ir sniegt dalībniekiem zināšanas par to, kā atbalstīt jauniešus personīgajā izaugsmē, nodrošināt piemērotu neformālās izglītības vidi, kā iedrošināt jauniešus no lauku reģioniem pilnveidot savas zināšanas uzņēmējdarbības jomā. Tā pat apmācību laikā dalībniekiem būs iespēja apgūt, kā rakstīt jauniešu apmaiņas projektus - kādi ir veiksmīga jauniešu apmaiņas projekta pamatfaktori un  kā veicināt starpkultūru mācīšanos jauniešu apmaiņu projektos.

Apmācības vada pieredzējuši lektori no lietuvas Politikos tyrimų ir analizės institutas -  Marius Ulozas un Nerijus Miginis.

Viesītes novadu apmācībās pārstāv 6 dalībnieki.

#ErasmusPlus #Viesite #strategic #IYE

Informāciju sagatavoja:
projekta vadītāja
Laura Liepiņa