Vienotā tirgus mēnesis. Jūsu idejas Eiropai.

No 2013.gada 23.septembra līdz 23.oktobrim Eiropas Komisija rīko Vienotā tirgus mēnesi – tiešsaistes debašu mēnesi starp indivīdiem, uzņēmējiem, organizācijām, politikas veidotājiem un ES līderiem, lai apspriestu idejas ES Vienotā tirgus uzlabošanai.

* 4 nedēļas, lai apspriestu galvenās jomas, kas ietekmē jūsu ikdienas dzīvi: darbs (23.-25. septembris), sociālās tiesības (30. septembris – 02. oktobris), bankas (07.-09. oktobris) un e-komerciju (14.-16. oktobris);
* 4 nedēļas, lai izvirzītu savas idejas vai komentētu, piedalītos balsojumos un dalītos ar citiem;
* 4 nedēļas, lai piedalīto dialogā ar ES līderu, politikas veidotājiem un ekspertiem.

Tu vari izteikt savus priekšlikumus:
Vienotā tirgus mēnesis ir tava iespēja ietekmēt Eiropas debates. ES politikas veidotāji vēlas uzzināt tavas idejas un dzirdēt tavas domas par tēmām, kas ir saistītas ar mūsu darbu, iepirkšanos, uzņēmējdarbību, mācīšanos... Jautājumi, kas jārisina, būs dažādi, piemēram, „Ko ES var darīt, lai risinātu jauniešu bezdarba problēmu?"," Kādi sociālie pabalsti man ir pieejami, ja es pārceļos uz citu dalībvalsti? "," Kāda finansiālā palīdzība ir pieejama uzņēmējiem? ", "Kāda informācija man būtu jāsaņem, ja es aizņemos hipotekāro kredītu?", "Kā es varu atgriezt iepirktos produktus tiešsaistē dažādās dalībvalstīs?".

Tu vari sūtīt mums savas idejas http://yourideasforeurope.eu līdz septembrim.

Šeit atradīsi sīkāku informāciju, vadlīnijas un reklāmas materiālus. Jautājumu var uzdot, rakstot uz e-pasta adresi info[at]yourideasforeurope.eu.