Veido jauniešu apmaiņas projektu ar Balkānu valstīm!

Aicinām pieteikties studiju vizītei un projektu veidošanas aktivitātei tos jaunatnes darbiniekus un jauniešu līderus, kuri vēlas dziļāk izprast Balkānu jaunatnes darbu un izveidot kopīgu jauniešu apmaiņas projektu ar Balkānu reģiona valstīm. Projekta 2. aktivitāte notiks 2013. gada 4.-10. jūnijā Latvijā un Igaunijā. Pieteikšanās: līdz 17. maijam!

Šīs aktivitātes tiek rīkotas, lai veidotu ilgspējīgas partnerības starp Dienvidaustrumeiropas (Albānija, Bosnija un Hercogovina, bijusī Dienvidslāvijas Republika Maķedonija, Kosova, Melnkalne, Serbija) un Baltijas reģiona valstīm (Igaunija, Latvija un Lietuva) un attīstītu ES programmas „Jaunatne darbībā” projektus.

Projekta 1. aktivitāte– studiju vizīte - notika 2013. gada 12. – 18. martā Bosnijā un Hercogovinā.

Mērķi:
-Atklāt jaunatnes darbu Latvijā un Igaunijā  un jaunatnes darba līdzības un atšķirības Baltijas valstīs un Balkānu reģionā.
-Izveidot kvalitatīvus jauniešu apmaiņas projektus (ideja un īstenošanas plāns) ES programmas „Jaunatne darbībā” 3.1. apakšprogrammā „Sadarbība ar ES kaimiņos esošajām valstīm.

Dalībnieku profils:
-Motivēti jaunatnes darbinieki un jauniešu līderi, kuriem ir atbalsts no savas organizācijas attīstīt jauniešu apmaiņas projektu starp abiem reģioniem ES programmā „Jaunatne darbībā”.
-Ieinteresēti dalīties pieredzē.
-Vēlams ar pieredzi starptautiskā jaunatnes darbā.
-Vismaz 18 gadus veci.
-Spējīgi aktīvi komunicēt angļu valodā.

Organizators: ES programmas „Jaunatne darbībā” Igaunijas Nacionālā aģentūra sadarbībā ar Latvijas un Lietuvas Nacionālo aģentūru, kā arī SALTO Dienvidaustrumeiropas Resursu centru
Darba valoda: angļu

Pieteikšanās iespējama līdz 17. maijam, sūtot savu vārdu, uzvārdu, pārstāvēto organizāciju un motivāciju dalībai apmācībās uz e-pastu valdislava.skele@jaunatne.gov.lv

Sīkāka informācija par studiju vizīti un projektu veidošanas aktivitāti angļu valodā:  http://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/stu...