Veido jauniešu apmaiņas projektu ar Balkānu valstīm !

Aicinām pieteikties studiju vizītei un projektu veidošanas aktivitātei tos jaunatnes darbiniekus un jauniešu līderus, kuri vēlas dziļāk izprast Balkānu jaunatnes darbu un izveidot kopīgu jauniešu apmaiņas projektu ar Balkānu reģiona valstīm. Pirmā aktivitāte notiks 2013. gada 12. - 18. martā Bosnijā un Hercogovinā. Pieteikšanās: līdz 10. februārim!

Šīs aktivitātes tiek rīkotas, lai veidotu ilgspējīgas partnerības starp Dienvidaustrumeiropas (Albānija, Bosnija un Hercogovina, bijusī Dienvidslāvijas Republika Maķedonija, Kosova, Melnkalne, Serbija) un Baltijas reģiona valstīm (Igaunija, Latvija un Lietuva) un attīstītu ES programmas „Jaunatne darbībā” projektus*.

Mērķi:
-Atklāt jaunatnes darba līdzības un atšķirības Bosnijā un Hercogovinā un citās iesaistītajās abu reģionu valstīs.
-Izveidot kvalitatīvus jauniešu apmaiņas projektus (ideja un īstenošanas plāns) ES programmas „Jaunatne darbībā” 3.1. apakšprogrammā „Sadarbība ar ES kaimiņos esošajām valstīm”.

Dalībnieku profils:
-Motivēti jaunatnes darbinieki un jauniešu līderi, kuriem ir atbalsts no savas organizācijas attīstīt jauniešu apmaiņas projektu starp abiem reģioniem ES programmā „Jaunatne darbībā”.
-Ieinteresēti dalīties pieredzē.
-Vēlams ar pieredzi starptautiskā jaunatnes darbā.
-Vismaz 18 gadus veci.
-Spējīgi aktīvi komunicēt angļu valodā.

Organizators: ES programmas „Jaunatne darbībā” Igaunijas Nacionālā aģentūra sadarbībā ar Latvijas un Lietuvas Nacionālo aģentūru, kā arī SALTO Dienvidaustrumeiropas Resursu centru
Līdzfinansējums: LVL 20
Darba valoda: angļu
Pieteikšanās līdz 10. februārim SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē: http://www.salto-youth.net/mysalto/login/?pfad=/tools/european-training-calendar/application-procedure/3327/application/

Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsiet paroli un varēsiet aizpildīt pieteikuma anketu. Sīkāka informācija par studiju vizīti un projektu veidošanas aktivitāti angļu valodā:  http://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/study-visit-and-project-development-activity-between-balkan-and-baltic-countries.3290/

 *Šis aicinājums ir daļa no projekta, kas sastāv no divām aktivitātēm. Pirmā aktivitāte – studiju vizīte - notiks 2013. gada 12. – 18. martā Bosnijā un Hercogovinā, bet otrā  - 2013. gada jūnijā Latvijā un Igaunijā. Aicinājums piedalīties otrajā aktivitātē tiks publicēts 2013. gada martā.