Veco mantu neticamās pārvērtības

Vai esi aizdomājies, kā Tu vari samazināt savu atkritumu daudzumu? Tas, protams, iespējams nododot tos pārstrādei, kā arī pērkot mazāk. Bet papildus tam varam arī savu laiku nokalpojušas lietas pārvērst par jaunām un izmantot tās otrreiz! Un tas ir vairāk kā iespējami! Viss, kas nepieciešams - mazliet izdomas, roku darba un, protams, "atkritumi". :)

Ar vienu kāju jau teju atkritumu urnā, dažādas nolietotas vai apnikušas lietas var kļūt par noderīgiem un neatkārtojamiem priekšmetiem. Tavs vecais T-krekls var pārdzimt īpašā somā, apnicīgās reklāmas lapeles un izlasītās avīzes var uzziedēt kā krāšņs rožu pušķis, bet vecas drēbes var kalpot tev otrreiz kā krelles, aproces un rotājumi. Savukārt it kā nevajadzīgas kartona kastes var pārtapt grozos un rakstāmlietu turētājos.

Tāpat mēs tev pastāstīsim, kāpēc tas, ko iemācījies darbnīcā ir svarīgi tev un dabai. Iepazīstināsim arī ar daudzām citām iespējām, kā otrreiz izmantot vecās lietas, lai tās nenonāktu atkritumu kaudzē. 

Nāc, pavadi dienu lietderīgi un kļūsti par kritapiņu videi draudzīgāks. 

Kad - Ceturdien, 7.augustā no plkst.15.00.-18.00

Kur - pulcēšanās Ernestīnes ielā 12, Pārdaugavā.

Piesakies šeit: http://bit.ly/1rVgWaR

 

*Projektu “Tepat aiz stūra” realizē Baltijas reģionālais fonds, finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Projekta sadarbības partneris - biedrība "homo ecos:".

Savukārt priekšdienām der atcerēties, ka 14. augustā notiks pēdējā ekspedīcija pa Rīgas ielām, meklējot zaļos (eko) dārgumus, risinot rēbusus un iepazīstot to, kas atrodas "tepat aiz stūra"!