Vebinārs par Jaunatnes dialoga projektu pieteikumu sagatavošanu un iesniegšanu

Aicinām ikvienu interesentu, kurš 2. projektu konkursā plāno iesniegt Jaunatnes dialoga projekta pieteikumu, reģistrēties vebināram, kurš norisināsies 2019. gada 12. aprīlī (tiešsaistē).

Vebināra laikā tiks sniegta informācija gan par tehniskiem projektu pieteikumu sagatavošanas jautājumiem, gan par saturiskiem kvalitātes aspektiem, kurus ir būtiski ņemt vērā, gatavojot projekta pieteikumu.

Vebinārs norisināsies 2019. gada 12. aprīlī (piektdienā), no plkst. 10:00 līdz 12:00.

Semināru vadīs: Projektu vadības un uzraudzības daļas projektu koordinatore Juta Reķele

Lai pieteiktu savu dalību, aicinām reģistrēties šeit: http://www.anymeeting.com/PIID=ED58D789834B3C

Šo Jaunatnes dialoga projektu mērķis ir veicināt jauniešu līdzdalību sabiedrībā un sekmēt diskusijas par Strukturētā dialoga tēmām un prioritātēm, kā arī par jaunatnes politiku. Projekta laikā notiek diskusijas starp jauniešiem un lēmumu pieņēmējiem, lai iegūtu rezultātus, kas ir noderīgi jaunatnes politikas veidošanā. Jaunatnes dialoga projekti sniedz iespēju īstenot starptautiskus vai nacionālus pasākumus jauniešiem, jaunatnes darbā iesaistītajiem un par jaunatnes politiku atbildīgajām personām.

Tuvākais Jaunatnes dialoga projektu iesniegšanas termiņš ir 30. aprīlis plkst. 13.00 pēc vietējā  laika (jeb līdz plkst. 12.00 pēc Briseles laika).

 

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildu informācija, lūdzu, rakstiet vai zvaniet:
Juta Reķele
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004
Tālr.:   +371 67358062
juta.rekele@jaunatne.gov.lv