Vai tu pieņemsi Euro video izaicinājumu?

Vai tev patīk veidot video? Vai tu esi gatavs ar video palīdzību izskaidrot ekonomikas jautājumus? Tev pieņem šo Euro video izaicinājumu!

Dalībnieki izaicinājumu var pildīt gan individuāli, gan komandās. Dalībniekiem vajadzētu būt vecumā no 18 līdz 30 gadiem un vajadzētu dzīvot Eiropas Savienībā.

Kā?
Oriģinālais video sižets jāveido par kādu no ekonomiskajām tēmām, kas saistīta ar Eiropas Centrālās bankas darbību (piemēram, kāpēc visā Eiropā ir vienota valūta? Kas ir lielāka problēma – valsts parāds vai privātais parāds? Kā nauda izskatīsies nākotnē? Vai monetārā politika var samazināt sociālo nevienlīdzību?). Video maksimālais garums – 2 min un 20 sek. Video jābūt iekļautiem ne vairāk kā 1500 vārdiem (skriptā).

Balvas
Pirmās vietas ieguvējs saņems 4000 eiro naudas balvu. Otrās vietas ieguvējs, ja video būs kvalitatīvs, var iegūt 3000 eiro naudas balvu, trešās vietas – 2000 eiro. Labāko video autori tiks uzaicināti arī uz balvu pasniegšanas ceremoniju, kas notiks 9. novembrī Lionā, Francijā, ekonomikas konferencē “Les Journées de l'économie" 10. gadadienā.

Video iesniegšanas termiņš: 24. septembris.

Vairāk informācijas: http://bit.ly/2u79Tjo