Turpinās pieteikšanās starptautiskajai konferencei “Atbalsts jaunatnes darbam Latvijas un Eiropas mērogā”

Starptautiskās konferences mērķis ir veicināt jaunatnes jomā iesaistīto pušu sadarbību, diskutēt par nepieciešamo atbalstu jaunatnes darbam reģionālā, nacionālā un Eiropas mērogā un uzsvērt jauniešu centru nozīmi jaunatnes darba attīstībā un jauniešu līdzdalības veicināšanā. Konference notiks 2014. gada 5.-7. novembrī, viesnīcā “Lielupe”, Bulduru prospektā 64/68, Jūrmalā. Pieteikšanās līdz 2014. gada 26. oktobrim.

Konferencē piedalīsies 250 dalībnieki – jaunatnes darbinieki (no pašvaldībām, NVO u.c.), jaunieši, izglītības iestāžu un pašvaldību pārstāvji no Latvijas un citām Eiropas valstīm (Šveices, Austrijas, Beļģijas, Norvēģijas, Lietuvas un Igaunijas).
Darba valodas – latviešu un angļu, uz vietas tiks nodrošināts sinhronais tulkojums.

Starptautiskās konferences mērķi:
- veicināt jaunatnes jomā iesaistīto pušu sadarbību efektīvai jaunatnes darba īstenošanai;
- nodrošināt pieredzes apmaiņu par atbalstu jaunatnes darbam reģionālā, nacionālā un Eiropas mērogā;
- uzsvērt jauniešu centru nozīmi jaunatnes darba attīstībā un jauniešu līdzdalības veicināšanā;
- satikties, dalīties pieredzē, diskutēt par aktuālām tēmām jaunatnes jomā, aktīvi līdzdarboties, kā arī interesanti un vērtīgi pavadīt laiku kopā!

Dalība konferencē ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošināta ēdināšana, nakšņošana un konferences materiāli. Konferences dalībniekiem pašiem jāsedz ceļa izdevumi nokļūšanai uz/no konferences norises vietu – viesnīcu „Lielupe”, Bulduru prospektā 64/68, Jūrmalā https://www.semarahhotels.com/lv/viesnica-lielupe/kontakti/

Piesakies, aizpildot anketu elektroniski: http://ejuz.lv/konferenceatbalstam, līdz 2014. gada 26. oktobrim. Rezultāti tiks paziņoti līdz 2014. gada 29. oktobrim. Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani – Ginta Salmiņa, tālr.: 29256888 ginta.salmina[at]gmail.com

Noteikti piesakies pats un aicini arī kolēģus, draugus vai paziņas!


Starptautisko konferenci organizē Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) sadarbībā ar  biedrību "Jaunatnes līderu koalīcija" un nodibinājumu "Baltijas Reģionālais fonds".

Programma
Plakāts