Turku-latviešu kultūras vakars

Biedrība Cultural Fount, restorānu tīkls TurKebab un TurKafe ielūdz tevi uz "Turku-latviešu kultūras vakaru". Nāc un iepazīsti turku kultūru un atrodi draugus. Satiec turkus, kas dzīvo Rīgā, turku studentus, kas ir atbraukuši studiju apmaiņā, latviešus, kas dzīvo Turcijā, kā arī tos, kam vārds TURCIJA silda sirdi, liek smaidīt un atcerēties skaistos ceļojuma mirkļus. Mēs gaidam tevi - 25. februārī.

Detaļas:
Datums: 25.02.2015.
Laiks: 19:00
Vieta: TurKafe, Vaļņu iela 26, Rīga
Pasākuma valoda - angļu, nepieciešamības gadījumā tulkosim latviski
Ieeja - bezmaksas

Kas būs vakara viesi?
Dramaturgi Sandija Kalniņa un Edgars Niklasons, kas Stambulā kopā ar turku aktieriem iestudēja pirmo latviešu-turku teātra izrādi.
Osmans Uresins - restorānu tīkla TurKebab valdes priešsēdētājs. Precējies ar latvieti, dzīvo Rīgā, audzina meitu Leilu.
Džans Bolukemini - TurKafe vadītājs. Precējies ar latvieti, dzīvo Rīgā, audzina dēlu Akselu.
Sekojiet pasākuma aktualitātēm, lai uzzinātu vairāk par mūsu viesiem.

Kāds būs mūsu sarunas temats?
Strauji attīstoties Latvijas - Turcijas sakariem gan politikas, gan ekonomikas, gan kultūras un izglītības jomā, aizvien aktīvāka kļūst abu valstu iedzīvotāju mijiedarbība. Turcija ir viens no popularākajiem tūrisma galamērķiem latviešu ceļotāju vidū. Latvieši ir piedalījušies dažāda veida Eiropas Savienības piedāvātajās programmās, kas tika realizētas Turcijā. Turki ir apmeklējuši mūsu zemi, izmantojot dažādas Eiropas Savienības mobilitātes programmu piedāvātās iespējas. Aizvien vairāk latviešu pārceļas uz dzīvi Turcijā, turki atrod savas mājas Latvijā. Veidojas latviešu - turku ģimenes, notiek kultūru mijiedarbība. Interesanti ir uzzināt, kas ir tās lietas, kas piesaista svešajā zemē un liek palikt. Kā cilvēki integrējas jaunājā mītnes zemē? Ar kādiem šķēršļiem un grūtībām nākas sastapties? Kā notiek starpkultūru dialogs? Kas patīk un nepatīk jaunajā kultūrā? Kas ir kopīgs, kas atšķirīgs? Kas ir tās lietas, ko mēs varam mācīties viens no otra? Tie ir tie jautājumi, uz kuriem mēs gribēu rast atbildes vakara gaitā.

Lūdzu, piesakiet savu dalību, rakstot uz epastu: info@culturalfount.org
Lai iegūtu vairāk informācijas par pasākumu, sekojiet mūsu Facebook lapai: https://www.facebook.com/culturalfount
Tiešā saite uz pasākumu: https://www.facebook.com/events/839802126085556/