Tu nevari būt pārāk jauns, lai mainītu pasauli

29. novembrī, plkst. 11:00 Kārsavas novadā notiks pirmais Jaunatnes forums, kurā vietējie jaunieši, sapulcējoties Kārsavas mūzikas un mākslas skolā, plānos nākamo jaunatnes gadu savā novadā. Forums sniegs iespēju jauniešiem pašiem izstrādāt efektīvāko jaunatnes darbības shēmu savā novadā, iedrošinās iesaistīties ar savām idejām un piedalīties to realizācija.

Pirmajā foruma daļā Kārsavas novada jauniešu centrs “Pūga” atskatīsies uz savas darbības laikā paveikto. Ciemiņi no citiem novadiem pastāstīs par savu pieredzi darbā ar jauniešiem. 

Iesildījušies, foruma dalībnieki, ķersies pie radošās daļas, kur darbojoties vairākās darba grupās iztirzās dažādus nozīmīgus jautājumus, kuri veido jaunatnes darbības principus novadā. Kur un kā jaunietis vēlās pavadīt savu brīvo laiku? Kādam ir jābūt jaunatnes darbiniekam? Funkcionējošas sadarbības shēmas "Pašvaldība - Jaunatnes darbinieks – Jaunieši" konstruēšana. 

Forumā ir gaidīts, katrs jaunietis, kurš sevi redz kā daļu no Kārsavas novada un vēlās paust viedokli, idejas, kā turpmāk ir jāveidojas jaunietim draudzīgam novadam. 

 

Informāciju sagatavoja:
Inese Krivmane
Kārsavas novada sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālrunis: 26 606 506
E-pasts: inese.karsava[at]gmail.com
www.karsava.lv