TOOL FAIR VIII: “CREATIVITY + MEMORY= SOCIAL COHESION”

Jaunatnes darbiniekiem, apmācītājiem un jauniešu līderiem ir iespēja pieteikties dalībai plaši pazīstamajā seminārā TOOL FAIR VIII, kura tēma šogad ir radošums un sociālās pārmaiņas - “CREATIVITY + MEMORY= SOCIAL COHESION”. Piedaloties šajā seminārā, dalībnieki varēs veidot un izmēģināt savu mācīšanās pieeju, kas balstīta uz pieredzi, novadīt nodarbību, lai dalītos ar savu izveidoto mācīšanās rīku(-iem) ar citiem kolēģiem, kā arī lai gūtu vērtīgu pieredzi citu ārvalstu kolēģu nodarbībās. Seminārs notiks 2013. gada 4. - 9. novembrī Delfos, Grieķijā. Pieteikšanās: līdz 30. jūnijam!

Papildus tam šī būs arī iespēja izvērtēt dažādus līdz šim izveidotus mācīšanās rīkus, sniegt citiem savu skatījumu un saņemt pašiem atgriezenisko saiti, kā arī izstrādāt veidu, kā to visu nodot citiem un attīstīt tālāk. Seminārā dalībnieki varēs iepazīt arī mācīšanās rīku un mācīšanās procesa kvalitāti Eiropas līmenī, papildinot SALTO-YOUTH Toolbox  resursus apmācībām un jaunatnes darbam, kā arī sniedzot ieguldījumu dažādās publikācijās par izglītības rīkiem saskaņā ar Eiropas apmācību stratēģiju.

Dalībnieku profils: apmācītāji, jaunatnes darbinieki, jauniešu līderi, jauniešu projektu vadītāji, ES programmas "Jaunatne darbībā" nacionālo aģentūru pārstāvji, jaunatnes politikas veidotāji un citi pārstāvji, kas ir aktīvi jaunatnes jomā kopumā un Eiropas Savienības programmā „Jaunatne darbībā”. Īpaši aicinām tos, paši jau ir izstrādājuši kādu mācīšanās rīku un/vai vēlas dalīties pieredzē ar jau iesākta mācīšanās rīka ideju un to tālāk attīstīt ar citiem kolēģiem Tool Fair laikā.

Tool Fair VIII mērķi:
•dalīties pieredzē ar mācīšanās rīkiem, eksperimentēt un diskutēt par tiem, attīstīt tos tālāk;
•veidot savas mācīšanās pieejas, bet arī palīdzot nodarbību vadīšanā, virzīšanā un pašiem apmeklējot citas nodarbības;
•novērtēt  mācīšanās rīku un mācīšanās stratēģijas procesu;
•dot iespēju pieredzēt graphic reporting  pieeju, lai stiprinātu mācīšanās pieredzes apzināšanos.

Darba valoda: angļu
Organizators: ES programmas „Jaunatne darbībā” Grieķijas Nacionālā aģentūra
Līdzfinansējums: LVL 20
20 LVL ir vienīgais dalībnieka ieguldījums, visas pārējās izmaksas (t.sk., ceļa izmaksas) tiek segtas no ES programmas „Jaunatne darbībā” līdzekļiem.

Pieteikšanās apmācībām iespējama līdz 2013. gada 30. jūnijam SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē: http://www.salto-youth.net/mysalto/login/?pfad=/tools/european-training-...

Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas SALTO tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsiet paroli un varēsiet aizpildīt pieteikuma anketu. Sīkāka informācija par semināru angļu valodā:  http://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/too...

 
Papildus informācija:
Vladislava Šķēle
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras projektu koordinatore
E-pasts: vladislava.skele@jaunatne.gov.lv
Tālrunis: +37167358069