Tiešsaites kurss par programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" projektiem

Vēlies iemācīties, kā rakstīt "Erasmus+: Jaunatne darbībā" projektus, bet nav laika apmeklēt klātienes seminārus? Lūk, iespēja Tev! Iesaisties!

SALTO* sadarbībā ar Itālijas, Ungārijas, Horvātijas, Slovākijas, Islandes un Polijas nacionālajām aģentūrām informē, ka ir sākusies pieteikšanās trešajam MOOC kursam par programmu "Erasmus+: Jaunatne darbībā"! Lielisks šī gada bonuss ir pilnīgi jauns modulis par 3. pamatdarbības projektiem un Strukturēto dialogu!

Šis tiešsaistes kurss par "Erasmus+: Jaunatne darbībā" sniedz nepieciešamās zināšanas un izpratni neierobežotam skaitam interesentu atvērtā, elastīgā un izmaksu ziņā izdevīgā veidā. Viss mācību process notiek tiešsaistē. Tas norisināsies no 2016. gada 31. oktobra līdz 4. decembrim. Paredzēts, ka kursa laikā dalībnieki gūs ieskatu 1. pamatdarbības projektos (jauniešu apmaiņas, EBD un jaunatnes darbinieku mobilitāte) un 3. pamatdarbības projektos – Strukturētais dialogs.

Pēc kursa apgūšanas dalībnieki labāk izpratīs programmas filosofiju, lai varētu īstenot paši savus projektus, kas atbilst formālajiem un kvalitātes kritērijiem. Tāpat kursa laikā dalībniekiem būs tīklošanās iespējas, kā arī iespēja starp dalībniekiem atrast projekta partnerus.

Interesenti jau šobrīd var pieteikties tiešsaistes kursam, kas norisināsies no 2016. gada 31. oktobra līdz 4. decembrim.

MOOC ir bezmaksas, tiešsaistes kurss. Dalībnieku skaits ir neierobežots.

Piesakies, apmeklējot kādu no saitēm: http://bit.ly/2dDT5tf vai http://bit.ly/2dApce6.

 

*Tas ir tīkls, kurā ir astoņi resursu centri, kuri darbojas Eiropas jaunatnes prioritāšu jomās, atbaltot EK programmu „Erasmus+: Jaunatne darbībā”