Tiek izsludināts konkurss "Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2018"

Vai Tavā pašvaldībā notiek aktīvs darbs ar jaunatni? Vai Tavā pilsētā vai novadā ir aktīvi, radoši un mērķtiecīgi jaunieši? Ja atbilde ir jā, tad piesaki savu pašvaldību konkursam “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2018”.

Konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2018” (turpmāk – konkurss) mērķis ir noteikt vienu pašvaldību vai divu pašvaldību apvienību, kas 2018. gadā uzņemsies pildīt Latvijas Jauniešu galvaspilsētas lomu.

Apskaties video: https://www.youtube.com/watch?v=hDMs7Qjmv8c.

Konkurss tiek organizēts trešo gadu, lai:

  • popularizētu darbu ar jaunatni pašvaldību vidū;
  • stiprinātu pašvaldību sadarbību jaunatnes jomā, labo prakšu un pieredzes apmaiņu;
  • turpinātu iedibinātās tradīcijas darbā ar jaunatni;
  • paaugstinātu darbā ar jaunatni iesaistīto personu, pašvaldību un organizāciju, kas organizē darbu ar jaunatni prestižu;
  • veicinātu jauniešu līdzdalību un iesaistīšanos sabiedriskajos procesos.

Pieteikums konkursam jāiesniedz līdz 2017. gada 30. jūnijam, nosūtot to elektroniski uz e-pastu jaunatneslietas@izm.gov.lv. Pieteikumam dalībai konkursā jāpievieno arī šim konkursam jauniešu izstrādātu video vizītkarti par pašvaldību (video garums līdz 3 minūtēm, titros iekļaujot informāciju par video autoriem, filmētājiem, montāžu), norādot saiti uz izveidoto video vizītkarti par pašvaldību tīmekļa vietnē www.youtube.com vai www.vimeo.com

"Latvijas Jauniešu galvaspilsētas 2018" statusa ieguvēja noteikšanā tiks ņemts vērā žūrijas vērtējums un sabiedrības balsojuma rezultāti.

Konkursa uzvarētāja paziņošanas pasākums notiks Starptautiskajā Jaunatnes dienā 2017. gada 12. augustā, Liepājā – Latvijas Jauniešu galvaspilsētā 2017.

Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar konkursa uzvarētāju 2018. gadā organizēs šādus pasākumus konkursa uzvarētāja pašvaldībā:
1. darbā ar jaunatni iesaistīto personu no nevalstiskām organizācijām un pašvaldībām no visas Latvijas pieredzes apmaiņas semināru 2018. gada 2. ceturksnī;
2. starptautiskās Jaunatnes dienas pasākumu un 2019. gada konkursa uzvarētāja paziņošanas pasākumu 2018. gada 12. augustā;
3. konkursa “Labākais darbā ar jaunatni 2018” uzvarētāju un nominantu godināšanas pasākumu 2018. gada 4. ceturksnī;
4. Strukturētā dialoga VI cikla nacionālo konferenci 2018. gada 1. ceturksnī, kā arī Strukturētā dialoga VI cikla noslēguma konferenci 2018. gada 3. ceturksnī.

    Konkursu organizē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes padomi un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā.
    Konkursa nolikums un tam pievienotie pielikumi pieejami portāla www.jaunatneslietas.lv sadaļā “Jauniešu galvaspilsēta”.

 

Pieteikšanās līdz: 
Piektdiena, Jūnijs 30, 2017 - 23:45