„Spāņu kultūras centrs Séneca” aicina uz jubilejas nedēļas pasākumiem

No 26. līdz 30.augustam „Spāņu kultūras centrs Séneca” atzīmēs savu jubileju ar dažādiem bezmaksas pasākumiem, kuros ikviens interesents varēs tuvāk iepazīt spāņu valodu un kultūru.

Šogad pasākumu programmā ir paredzētas gan atvērtās lekcijas par spāņu valodas dialektiem un par neparastākajām vietām Spānijā, gan kino vakars un radoša valodas darbnīca bērniem, kā arī spāņu valodas meistarklases interesentiem bez priekšzināšanām. Visiem, kuriem interesē spāņu deju kultūra, būs iespēja piedalīties atvērtajā lekcijā par flamenko, tango un salsu, ko vadīs kaislīgi dejotāji un pārstāvji no flamenko kluba „Duende”, tango studijas „Tango.lv” un deju studijas „StudioX1”.
Pasākumi notiks latviešu vai spāņu valodā ar tulkojumu latviski. Visi „Spāņu kultūras centra Séneca” jubilejas nedēļas pasākumi ir bezmaksas un ir paredzēti ikvienam interesentam. Uz pasākumiem ir nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Visas nedēļas garumā paralēli aktivitātēm būs iespējams apskatīt centra grāmatu un filmu krājumu, kļūt par centra biedru, kā arī veikt bezmaksas zināšanu līmeņa noteikšanu un pieteikties brīvajām vietām grupās spāņu valodas kursos rudens semestrī.
 „Spāņu kultūras centrs Séneca” tika dibināts 2011.gadā ar mērķi tuvināt spāņu un latviešu kultūras, un kļūt par šo kultūru vienojošo elementu Latvijā. Centrs piedāvā gan spāņu valodas kursus pie pasniedzējiem no Spānijas, gan bibliotēku un videotēku ikvienam spāņu valodas fanam, kā arī regulāri rīko dažādas kultūras aktivitātes, gastronomijas meistarklases un interešu klubus spāņu valodas praktizēšanai.
Sīkāka jubilejas nedēļas pasākumu programma ir pieejama: www.seneca.lv. 

Informāciju sagatavoja:
Elīna Viļuma-Kuzmina
„Spāņu kultūras centra Séneca” projektu vadītāja
seneca[at]seneca.lv, Tel. 67282858
www.seneca.lv