Sociālā uzņēmējdarbība Latvijā: Tavs izaicinājums nākotnei?

Sociālā uzņēmējdarbība ir iespēja ar savu darbu palīdzēt dažādām sabiedrības sociālajām grupām, turklāt tā ir arī iespēja jaunietim iegūt savu pirmo darba vai uzņēmējdarbības pieredzi. Tādēļ Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Eiropas informācijas tīkla jauniešiem Eurodesk kampaņas “Time to Move” ietvaros 23. septembrī aicina uz bezmaksas semināru “Sociālā uzņēmējdarbība Latvijā: Tavs izaicinājums nākotnei?”


Semināra norises vieta: ES māja (Aspazijas bulvārī 28, Rīgā).
Norises laiks: 23. septembrī no plkst. 14:00 līdz plkst. 17:00.
Mērķa grupa: jaunieši, jaunatnes jomas darbinieki, sociālie uzņēmēji un tie, kuriem interesē sociālā uzņēmējdarbība.

Darba programma

13:30 – 14:00 – reģistrēšanās.
14:00 – 15:00 – lekcija “Sociālā uzņēmējdarbība Latvijā un pasaulē: problēmas un izaicinājumi” (Dr.oec. Lāsma Dobele, Latvijas Lauksaimniecības universitātes Komunikācijas un mārketinga centra vadītāja).
15:00 – 16:00 – praktiskais darbs grupās: “Sociālā uzņēmējdarbība – veids, kā sociālo problēmu pārvērst iespējā.”
16:00 – 16:20 – sadarbības iespējas ar pašvaldībām projekta “PROTI un DARI!” ietvaros (Inga Adamoviča, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra).
16:20 – 16:50 – Sociālās uzņēmējdarbības Latvijā pieredzes stāsts (Raimonds Elbakjans, “Ghetto Games” vadītājs).
16:50 – 17:00 – Kur meklēt starptautiskus partnerus un sadarbības iespējas? Informācijas tīkla jauniešiem Eurodesk aktualitātes. (Jolanta Sermā, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra).


Pieteikšanās semināram līdz 17. septembra pusnaktij tiešsaistē http://bit.ly/1IIqOaG. Nākamajā dienā (18. septembrī) uz anketā norādītajām elektroniskā pasta vēstulēm nosūtīsim apstiprinājumu dalībai seminārā.

Ņemot vērā, ka vietu skaits seminārā ir ierobežots, neatliec pieteikšanos uz pēdējo brīdi.

Eurodesk kampaņa “Time to Move” visā Eiropā notiek no 2015. gada 21. septembra līdz 4. oktobrim. Latvijā kampaņu īsteno Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra. Plašāka informācija timetomove.info.


Par Eurodesk

Šobrīd jau vairāk kā 1200 jaunatnes speciālistu strādā Eurodesk tīklā visā Eiropā. Šī tīkla mērķis ir informēt jauniešus par mobilitātes iespējām Eiropā, kā arī veicināt jauniešu aktīvu līdzdarbošanos sabiedriski politiskajā dzīvē. Eurodesk ar savu darbību atbalsta “Erasmus+” programmu, informējot jauniešus par viņu plašajām iespējām. Eurodesk speciālisti vienmēr pārliecinās, lai informācija, kuru viņi izplata, ir aktuāla. Ar Eurodesk informācijas punktiem var iepazīties un saņemt plašāku informāciju Eurodesk.eu tīmekļa vietnē.


Papildus informācija:
Kintija Bulava
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras
Komunikācijas daļas vecākā referente
Tālr.nr. 67356247
e-pasts: kintija.bulava@jaunatne.gov.lv