Seminārs par jaunatnes projektiem "Erasmus+" ietvaros Talsos

Kurzemes NVO atbalsta centrs aicina uz semināru par jauno programmu „Erasmus+” (jaunatnes sadaļu, Eiropas Jaunatnes portālu, jaunatnes informācijas tīklu Eurodesk, un projektu pieteikuma veidlapu aizpildīšanu. Seminārs notiks 2014. gada 25. februārī plkst. 10:00-13:00 Talos, Kr.Valdemāra ielā 17a (2.stāva zālē).

Uz semināru aicinam jauniešus, jaunatnes organizāciju pārstāvjus un citas jaunatnes darbā iesaistītas personas. Īpaši aicinām pieteikties tos, kas plāno iesniegt projektu uz 17. marta iesniegšanas termiņu, lai iepazītos ar projektu e-formām.

Seminārs ir bez maksas! Lai pieteiktos semināram, jāaizpilda pieteikuma anketa elektroniski saitē http://ej.uz/97uv līdz 2014. gada 21. februārim. Sīkākai informācijai par semināru zvanīt Ingunai Pekmanei (29377016).

Semināra pirmajā daļā tiks sniegta vispārīga informācija par programmu „Erasmus+” (jaunatnes sadaļu), aktualitātēm 2014. gadā, Eiropas Jaunatnes portālu un Eurodesk iespējām.

Otrajā daļā tiks parādīts, kā aizpildīt programmas „Erasmus+” jauniešu apmaiņas projektu pieteikuma veidlapas, tiks skaidroti finansēšanas noteikumi, kā arī sniegtas atbildes uz jautājumiem.

Programma „Erasmus+” ir ES jaunā izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta programmā organizācijām un uzņēmumiem, lai dotu iespēju veidot neformālās izglītības jaunatnes jomas projektus un pieteikties finansējuma saņemšanai šādos projektu veidos: mobilitātes projekti, stratēģisko partnerību projekti jaunatnes jomā un atbalsta jaunatnes politikas reformām projekti. „Erasmus+”sniedz iespēju darboties neformāli, veidot un īstenot projektus starptautiskā līmenī, sadarboties ar citu valstu jauniešiem, iegūt nozīmīgas prasmes un iemaņas, attīstot jaunatnes jomu Eiropā un Latvijā.

Eurodesk ir Eiropas informācijas tīkls jauniešiem. Tūkstošiem jauniešu visā Eiropā ik gadu izmanto Eurodesk, lai meklētu informāciju par studiju, darba, ceļošanas iespējām Eiropā, arī partnerus saviem projektiem vai dalībniekus starptautiskiem pasākumiem.


Inese Siliņa
Kurzemes NVO atbalsta centrs
E-pasts: inese[at]kurzemesnvo.lv

Darba programma