Seminārs par jaunatnes projektiem "Erasmus+" ietvaros Siguldā

Siguldas novada Jaunrades centrs Jauniešu iniciatīvu centrs „Mērķis” aicina jauniešus, jaunatnes organizāciju pārstāvjus un citas jaunatnes darbā iesaistītas personas piedalīties seminārā par programmu „Erasmus+” (jaunatnes sadaļu), aktualitātēm 2014. gadā, Eiropas Jaunatnes portālu, jaunatnes informācijas tīklu Eurodesk, un projektu pieteikuma veidlapu aizpildīšanu. Seminārs notiks 17.februārī plkst. 15.00 līdz 18.00 Siguldas novada Jaunrades centra 2.stāvā aktu zālē Skolas ielā 3.

Īpaši aicinām pieteikties tos, kas plāno iesniegt projektu uz 17. marta iesniegšanas termiņu, lai iepazītos ar projektu un tā e-formām.

Semināra pirmajā daļā tiks sniegta vispārīga informācija par programmu „Erasmus+” (jaunatnes sadaļu), aktualitātēm 2014. gadā, Eiropas Jaunatnes portālu un Eurodesk iespējām.
Otrajā daļā tiks parādīts, kā aizpildīt programmas „Erasmus+” apmaiņas projektu pieteikuma veidlapas.

Aicinām pieteikties visus interesentus – jauniešus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus, skolēnus, studentus, pedagogus, pašvaldību un valsts iestāžu darbiniekus – ikvienu, kuram ir cieša saskarsme ar jauniešiem, interese un motivācija darboties neformālajā izglītībā.
Seminārs ir bez maksas! Līdzam iepriekš pieteikt savu dalību semināram, jo vietu skaits ir ierobežots. Pieteikumu rakstiet uz e-pastu klinta.eigenfelde[at]inbox.lv līdz 2014.gada 14.februārim. E-pastā lūdzu norādīt dalībnieka vārdu, uzvārdu, tālruņa Nr. un e-pasta adresi, kā arī organizāciju, kas tiek pārstāvēta.

Programma „Erasmus+” sniedz iespēju darboties neformāli, veidot un īstenot projektus starptautiskā līmenī, sadarboties ar citu valstu jauniešiem, iegūt nozīmīgas prasmes un iemaņas, attīstot jaunatnes jomu Eiropā un Latvijā.

Eurodesk ir Eiropas informācijas tīkls jauniešiem. Tūkstošiem jauniešu visā Eiropā ik gadu izmanto Eurodesk, lai meklētu informāciju par studiju, darba, ceļošanas iespējām Eiropā, arī partnerus saviem projektiem vai dalībniekus starptautiskiem pasākumiem.


Kontaktinformācija:
Klinta Eigenfelde
JIC „Mērķis” jaunatnes darbiniece, Eurodesk koordinators
Skolas iela 3
E-pasts: klinta.eigenfelde[at]inbox.lv