Seminārs par jaunatnes projektiem "Erasmus+" ietvaros Daugavpilī

Daugavpils pilsētas un Daugavpils novada domes aicina interesentus piedalīties seminārā par programmu „Erasmus+” (jaunatnes sadaļu), aktualitātēm 2014. gadā, Eiropas Jaunatnes portālu, jaunatnes informācijas tīklu Eurodesk, un projektu pieteikuma veidlapu aizpildīšanu. Seminārs notiks 2014. gada 11. februārī no plkst. 12:00 līdz 15:00 Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas (RISEBA) telpās 1.stāvā (Mihoelsa ielā 47, Daugavpilī).

Īpaši aicinām pieteikties tos, kas plāno iesniegt projektu uz 17. marta iesniegšanas termiņu, lai iepazītos ar projektu e-formām.

Semināra pirmajā daļā tiks sniegta vispārīga informācija par programmu „Erasmus+” (jaunatnes sadaļu), aktualitātēm 2014. gadā, Eiropas Jaunatnes portālu un Eurodesk iespējām.

Otrajā daļā tiks parādīts, kā aizpildīt programmas „Erasmus+” jauniešu apmaiņas projektu pieteikuma veidlapas, tiks skaidroti finansēšanas noteikumi, kā arī sniegtas atbildes uz jautājumiem.

Aicinām pieteikties visus interesentus – jauniešus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus, skolēnus, studentus, pedagogus, pašvaldību un valsts iestāžu darbiniekus – ikvienu, kuram ir cieša saskarsme ar jauniešiem, interese un motivācija darboties neformālajā izglītībā.

Seminārs ir bez maksas! Lūdzam iepriekš pieteikt savu dalību seminārā, rakstot uz e-pastu iluta.kriskijane[at]gmail.com līdz 2014. gada 09. februārim plkst. 17:00. E-pastā lūdzam norādīt dalībnieka vārdu, uzvārdu, tālruņa Nr. un e-pasta adresi, kā arī organizāciju, kas tiks pārstāvēta. Dalībnieku skaits ir ierobežots.

Programma „Erasmus+” sniedz iespēju darboties neformāli, veidot un īstenot projektus starptautiskā līmenī, sadarboties ar citu valstu jauniešiem, iegūt nozīmīgas prasmes un iemaņas, attīstot jaunatnes jomu Eiropā un Latvijā.

Eurodesk ir Eiropas informācijas tīkls jauniešiem. Tūkstošiem jauniešu visā Eiropā ik gadu izmanto Eurodesk, lai meklētu informāciju par studiju, darba, ceļošanas iespējām Eiropā, arī partnerus saviem projektiem vai dalībniekus starptautiskiem pasākumiem.

Informācijai:
Iluta Kriškijāne,
Daugavpils  novada domes
Izglītības pārvaldes projektu koordinatore,
Tālr. 26364925
E-pasts: iluta.kriskijane[at]gmail.com