Seminārs par brīvprātīgo iesaisti organizācijās!

Biedrība „brīvprātīgais.lv” 13. un 14. novembrī laikā no plkst. 17 līdz 20, Rīgas jauniešu centrā "Kaņieris" Rīgā, Kaņiera ielā 15, organizē apmācības organizācijām bez pieredzes darbam ar brīvprātīgajiem par dažādiem ar šo jomu saistītiem jautājumiem. Seminārā „Brīvprātīgā darba ABC” ikviens varēs uzzināt pamatjautājumus par brīvprātīgo darbu un apgūt pamatsoļus brīvprātīgo piesaistīšanā.

Semināra dienas kārtībā (sīkāk www.brivpratigais.lv) paredzēts informēt gan par to, kur organizācijai meklēt brīvprātīgos, kā viņus uzrunāt, iesaistīt, kā izveidot darba aprakstu un līgumu, gan par brīvprātīgo motivēšanu, noturēšanu organizācijā un citiem būtiskiem un praktiskiem ikdienas darba jautājumiem. Tāpat tiks organizētas praktiskas darba grupas, lai katrai organizācijai palīdzētu sagatavoties reālai brīvprātīgo iesaistei organizācijas darbā.

Pēc šī semināra tēmu noklausīšanās ikviens apmācību apmeklētājs varēs izveidot praktisku plānu darbam ar brīvprātīgajiem savā organizācijā.

Tā kā vietu skaits seminārā „Brīvprātīgā darba ABC” ir ierobežots, ikvienu organizāciju, kurai līdz šim nav bijusi pieredze darbam ar brīvprātīgajiem, aicinām pieteikties savlaicīgi – līdz 10. novembrim, aizpildot pieteikuma anketu http://www.surveymonkey.com/s/MVXKF5H, no vienas organizācijas var pieteikties ne vairāk kā 2 dalībnieki.

Neskaidrību vai citu jautājumu gadījumā zvaniet – 29185381 (Dace) vai rakstiet – brivpratigais@brivpratigais.lv

Īsumā par projektu:
Projektu „Platforma brīvprātīgo darba atbalstam Rīgā” biedrība „brīvprātīgais.lv” īsteno ciešā sadarbībā ar partnerorganizācijām – Latvijas Samariešu apvienību, radošo apvienību jauniešiem „Trepes”, Rīgas Sociālā dienesta dienas centru „Vecmīlgrāvis”, Rīgas 69. vidusskolu un Vidzemes priekšpilsētas lielo ģimeņu centru „Ģimenes atbalsts”.

Projekta ietvaros plānots attīstīt brīvprātīgā darba infrastruktūru Rīgā, kas balstīta uz organizāciju izglītošanu, savstarpēju sadarbību un pieredzes apmaiņu, kā arī jaunu brīvprātīgo iesaistīšanu brīvprātīgā darba kustībā. Organizācijām apvienojot savus spēkus, zināšanas, pieredzi un resursus, līdz šī gada beigām tiks radīta sadarbības platforma - resursu centrs brīvprātīgajā darbā ieinteresētām un iesaistītām organizācijām un personām.

Projekts „Platforma brīvprātīgo darba atbalstam Rīgā” tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Zane Onkele,
Biedrības „brīvprātīgais.lv” komunikāciju speciāliste
brivpratigais@brivpratigais.lv
29556280