Seminārs "Kvantitāte=Kvalitāte?"

Līdz ar lapu sārtošanu diendienā aizvien vairāk gan TV ekrānos, gan avīžu virsrakstos saskaramies ar vārdiem: izglītība, reformas, akreditācija utt. Un saprotams, ka visur, kur pārmaiņas, tur jautājumi, bažas un diskusijas. Lai visiem būtu vieglāk izprast to, kas notiek un neapjukt informācijas virpulī, tiek rīkots seminārs "Kvantitāte=Kvalitāte?", kura mērķis ir noskaidrot vai kvantitāte izglītībā nozīmē to pašu, ko kvalitatīva izglītība?

Jā vai nē? Par un pret? Atbildēsim uz katra interesējošajiem jautājumiem, meklēsim reformu pozitīvo, negatīvo pusi, apskatīsim, ko par visu notiekošo saka mēdiji. Šos un citus jautājumus kopīgi risināsim RJC "Kaņieris" 18. oktobrī!

Atbildes rast kopīgās diskusijās palīdzēs RD IKSD Sporta un jaunatnes pārvaldes Jaunatnes nodaļas vadītājs Dmitrijs Zverevs un citi nozares darboņi!

Pēc semināra norises dažiem tā dalībniekim būs iespēja doties par tā norisi pavēstīt citu valstu pārstāvjiem noslēguma seminārā Portugālē! 
Pieteikuma anketu meklē: http://ej.uz/seminars_izglitiba

Uz tikšanos RJC "Kaņieris", Kaņiera ielā 15, 2. stāvā. Sākam plkst. 16:30, beidzam 19:30! 

Līdzi ņem labu garastāvokli, par siltu tēju parūpēsimies mēs!

Seminārs top ar programmas "Jaunatne Darbībā" un biedrības "RED - Radošu Efektu Darbnīca" atbalstu!


Ja Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras mājaslapā un publikācijā norādīta saite uz citu iestāžu vai privātpersonu mājaslapām, kontiem vai vietnēm, par attiecīgajos informācijas resursos ievietoto informāciju Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra neatbild.