Semināri jauniešiem par inovatīvu uzņēmējdarbību un atbalsta iespējām

Lai sekmētu jauniešu izaugsmi un interesi attīstīt savas biznesa idejas pēc izglītības iegūšanas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) novembrī Rīgas reģiona 10.-12.klašu skolēniem rīkos četrus seminārus par uzņēmējdarbību, radošiem biznesa risinājumiem un atbalsta iespējām, ko vadīs biznesa konsultants Claudio Andreas Rivera.

Kopumā četros semināros Rīgas reģionā 10.-12.klašu skolēni varēs iepazīties ar Latvijas un ārzemju uzņēmumu veiksmes stāstiem, radoša biznesa attīstības metodēm, komandas veidošanas pamatiem, līdzekļu piesaistīšanas iespējām un produkta virzīšanu tirgū, kā arī praktiski varēs izstrādāt savu pirmo biznesa plānu.

Seminārus vadīs pieredzējušais Rīgas Biznesa skolas Studiju programmas Vadīšana starptautiskos uzņēmumos direktors, uzņēmējs un biznesa konsultants MBA, Dr. oec. Claudio Andres Rivera. Kā neatkarīgs konsultants viņš darbojas vairākos projektos ar cilvēku resursiem, informācijas tehnoloģiju biznesu, pētījumiem un apmācību saistītiem projektiem. No 2006. gada līdz šodienai Claudio veic Spānijas Bezvadu Telekomunikācijas kompānijas konsultēšanu par starptautisku darbības izvēršanu Austrumeiropā un Kanādā.

Semināru laiki un norises vietas:
14.novembrī, sākums plkst.: 10:00, Ogres 1.vidusskolā;
15.novembrī, sākums plkst.: 9:00, Limbažu novada ģimnāzijā;
20.novembrī, sākums plkst.: 10:00, Siguldas Valsts ģimnāzijā;
23.novembrī, sākums plkst.: 10:00, RTU Rīgas Biznesa skolā.

Aicinām vidējās izglītības iestāžu skolēnus un skolotājus pieteikt dalību kādā no semināriem, rakstot uz e-pasta adresi seminari@rtusp.lv, norādot skolu, kontaktinformāciju (telefona numuru, e-pastu), kopējo dalībnieku skaitu, katra dalībnieka vārdu un uzvārdu.

LIAA no š.g. 17.septembra līdz 23.novembrim Kurzemes, Latgales, Vidzemes, Zemgales un Rīgas reģionos ir rīkoti kopumā divdesmit seminārus par uzņēmējdarbības būtību un inovācijas atbalsta iespējām, motivējot vidējās izglītības iestāžu jauniešus pēc izglītības iegūšanas iesaistīties uzņēmējdarbībā.

Semināri notiek sadarbībā  ar Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlamentu un tiek īstenoti LIAA projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Papildu informācija:
Līva Asere
Projekta koordinatore
+ 371 29127125
Liva.Asere@rtusp.lv