Sākusies pieteikšanās jauniešu un lēmumu pieņēmēju nacionālajai konferencei

Publicitātes foto

Latvijas Jaunatnes padome (LJP) aicina jauniešus, lēmumu pieņēmējus un jaunatnes darbiniekus piedalīties Strukturētā dialoga nacionālajā konferencē, kas notiks no 26. līdz 27. februārim, Rīgā

Konferencē tiksies ministriju, pašvaldību un nevalstisko organizāciju pārstāvji, jaunatnes darbinieki, plānošanas reģionu pārstāvji, Saeimas deputāti un jaunieši no visiem Latvijas reģioniem, lai diskutētu par jauniešu iespēju veicināšanu politiskai līdzdalībai.

Konferences laikā tiks prezentēti strukturētā dialoga Kurzemes, Zemgales, Vidzemes, Latgales un Rīgas reģionālo diskusiju secinājumi, un izstrādātas rekomendācijas jauniešu politiskās līdzdalības veicināšanai nacionālajā un Eiropas līmenī. Strukturētais dialogs ir process, kas sniedz iespēju Eiropas Savienības jauniešiem iesaistīties diskusijās ar lēmumu pieņēmējiem par jautājumiem, kas ietekmē pašus jauniešus.

Pieteikšanās konferencei notiek līdz 18. februārim. Konferences programma un pieteikuma anketa ir pieejama LJP mājas lapā www.ljp.lv

Konferenci organizē Latvijas Jaunatnes padome sadarbībā ar nodibinājumu „Valmieras novada fonds”, biedrību „Zemgales NVO Centrs”, biedrību „NEXT”, nodibinājumu „Baltijas Reģionālais fonds” un biedrību „Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs”. Konference tiek organizēta ar Eiropas Komisijas, Izglītības un zinātnes ministrijas un Eiropas Savienības programmas Erasmus+ finansiālu atbalstu.