Rīgas reģiona jauniešu apmācības 2 daļās „Mērķē augstāk!”


Vēl nezini, kāds ir TAVS mērķis un kam tāds vispār ir vajadzīgs? Varbūt jau zini, ko vēlies, bet nezini, kā to sasniegt? TEV ir sava ideja, bet trūkst atbalsta vai iedvesmas, lai to realizētu? Ja atbildēji ar “jā” uz kaut vienu šiem jautājumiem, piesakies neformālās izglītības apmācībām "Mērķē augstāk!" Rīgas reģiona jauniešiem (vecumā no 17 līdz 25 gadiem). Pieteikšanās līdz 05. martam.

1.daļa - 2014. gada 14.-16.marts, „Vecupenieki”, Spuņciems, Salas pagasts, Babītes novads un 2.daļa - 2014. gada 25.-27 aprīlis, „Ezernieki”, Augšlīgatne, Līgatnes pagasts, Līgatnes novads (kopā ar Vidzemes reģiona “Mērķē augstāk” 1.daļas dalībniekiem).

Apmācību mērķis: apzināties savas iespējas atrast savu mērķi un arī sasniegt to jeb kā sasniegt to, ko vēlies tieši TU!

Piedaloties apmācībās, Tev būs iespēja mācīties citādi un:
•    labāk iepazīt sevi un citus jauniešus no Rīgas reģiona;
•    apzināties savas iespējas un atrast savu mērķi;
•    uzzināt, kā sasniegt to, ko TU vēlies;
•    gūt prieku no tā, ko TU dari, un darīt to, kas TEV sagādā prieku;
•    gūt jaunu pieredzi, kontaktus un idejas;
•    interesanti un noderīgi pavadīt divas nedēļas nogales!

Dalībnieku profils: Rīgas reģiona jaunieši vecumā no 17 līdz 25 gadiem. Dalībnieku atlasē priekšroka tiks dota jauniešiem, kuri iepriekš nav piedalījušies neformālās izglītības projektos un apmācībās, un jauniešiem ar ierobežotām iespējām. Apmācību dalībnieku skaits ierobežots.
   
Apmācības vadīs:
1.daļa: 14.-16.marts - Nataļja Gudakovska un Aija Strazda
2.daļa: 25.-27.aprīlis – Nataļja Gudakovska un Inese Šubēvica

Apmācības notiks divās daļās, katru reizi pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai Tu varētu piedalīties apmācību abās daļās un visas dienas! Piesakoties apmācībām, Tu apstiprini, ka varēsi piedalīties abās daļās. Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu gan jāsedz Tev pašam/-ai.

Piesakies, aizpildot anketu elektroniski līdz 2014. gada 5. martam! http://ejuz.lv/rigas

Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2014. gada 7. martam. Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani – Līga Siliņa, tālr.: 26808042/ apmacibas[at]brfonds.lv

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar nodibinājumu „Baltijas reģionālais fonds” (JSPA reģionālais sadarbības partneris Rīgas reģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros. Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv