Rīgas reģiona jauniešiem iespēja piedalīties neformālās izglītības apmācībās „Radošums ir ledlauzis”

Ja Tev ir ideja, kuru vēlies īstenot, bet nezini kā, VAI, ja vēlies būt radošs un radīt inovatīvas idejas un tās arī attīstīt, tad piedalies Rīgas reģiona jauniešu neformālās izglītības apmācībās "Radošums ir ledlauzis"! Apmācības notiks divās daļās: 1.daļa - 2015.gada 13.-15.februāris, viesu nams "Rāmavas muiža”, Rāmavas iela 9, Rāmava, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads un 2.daļa – 2015.gada 17.-19.aprīlis, viesu nams „IDE” , Dreimaņi, Mežāres, Babīte, Babītes novads.

Pieteikšanās termiņš - 2015. gada 2. februāris!

Apmācību mērķis: veicināt jauniešu radošumu, iedrošināt tos būt uzņēmīgiem un radīt jauniešos pārliecību par savām idejām un spējām tās īstenot.

Apmācību uzdevumi: 

  • dot iespēju un radīt telpu jauniešiem būt radošiem un aktīviem;
  • sniegt atbalstu un instrumentus savu ideju izstrādei un īstenošanai;
  • veicināt sadarbības veidošanos ar citiem tā paša reģiona jauniešiem;
  • attīstīt ideju īstenošanai nepieciešamās plānošanas, sadarbības un vadības prasmes.

Dalībnieku profils: 22 Rīgas reģiona jaunieši vecumā no 16 līdz 25 gadiem, kuri vēlas attīstīt savas idejas un radošās prasmes.

Apmācības vadīs: Inese Priedīte un Māris Resnis.

Apmācības notiks divās daļās, katru reizi pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai Tu varētu piedalīties apmācību abās daļās un visas dienas! Piesakoties apmācībām, Tu apstiprini, ka varēsi piedalīties abās daļās. Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu gan jāsedz Tev pašam/-ai. Pēc apmācībām Tu saņemsi apliecinājumu par dalību! 

Piesakieties, aizpildot anketu elektroniski: http://x8.lv/radosumsriga  līdz 2.februārim! Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2015.gada 5.februārim. 

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani – Līga Siliņa, tālr.: 26808042, E-pasts: apmacibas[at]brfonds.lv

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar nodibinājumu „Baltijas Reģionālais fonds” (JSPA reģionālais sadarbības partneris Rīgas  reģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros. Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu „Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv