Reģistrējies vebināram par Stratēģiskās partnerības projektu inovāciju atbalstam pieteikumu sagatavošanu un iesniegšanu

Aicinām ikvienu interesentu, kurš 2. projektu konkursā plāno iesniegt inovāciju projektu jaunatnes jomā, reģistrēties vebināram, kurš norisināsies 2019. gada 28. martā tiešsaistē.

Vebināra laikā tiks sniegta informācija gan par tehniskiem projektu pieteikumu sagatavošanas jautājumiem, gan par saturiskiem kvalitātes aspektiem, kurus ir būtiski ņemt vērā, gatavojot projekta pieteikumu. Vebināra dalībniekiem būs iespēja gūt plašāku izpratni par Stratēģiskās partnerības projektu jaunatnes jomā specifiku, izprast, kas ir inovācija.

Vebinārs norisināsies 2019. gada 28. martā (ceturtdienā) no plkst. 10.00 līdz 12.00.

Vebināru vadīs: JSPA Projektu vadības un uzraudzības daļas projektu koordinatore Juta Reķele

Lai piedalītos vebinārā, aicinām reģistrēties: http://www.anymeeting.com/PIID=ED58DA8183463A

Programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" stratēģiskās partnerības projekti inovāciju atbalstam jaunatnes jomā ir plaša mēroga ilgtermiņa projekti, kuros iesaistās dažādu jomu partneri ar mērķi radīt jaunatnes jomai nozīmīgus rezultātus, piemēram, inovatīvu metodoloģiju darbam ar jaunatni, IT rīkus, ko izmantot darbā ar jaunatni u.c. rezultātus. Projekta tēmās var iekļaut un risināt tādas jauniešiem aktuālas problēmas, kā, piemēram, jauniešu bezdarba jautājumu, mazināt to jauniešu skaitu, kuri nekur nemācās un nestrādā, vai piedāvāt savu risinājumu kādai citai jauniešiem aktuālai problēmai.

Stratēģiskās partnerības projektus inovāciju atbalstam šogad varēs iesniegt tikai vienu reizi - līdz 30. aprīļa plkst. 13.00 pēc vietējā laika (jeb līdz plkst. 12.00 pēc Briseles laika).

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildu informācija, lūdzu, rakstiet vai zvaniet:
Juta Reķele
Projektu vadības un uzraudzības daļas projektu koordinatore
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
Mūkusalas iela 41, Rīga, LV-1004
Tālr.:   +371 67358062
juta.rekele@jaunatne.gov.lv