REAL DEAL – kontaktu veidošanas seminārs Portugālē!

Real Deal ir partnerību veidošanas aktivitāte, kas Tev ļaus atrast motivētus partnerus kvalitatīviem jauniešu apmaiņas projektiem. Seminārs notiks 2013. gada 15.-20. janvārī, Portugālē (Vila da Marmeleira).
Pieteikšanās: līdz 9. decembrim!

Lai piedalītos seminārā, Tev nav obligāti jābūt priekšzināšanām un iepriekšējai pieredzei ES programmā „Jaunatne darbībā”. Svarīgāka ir Tava motivācija veidot starptautiskus jauniešu apmaiņas projektus. Semināra laikā Tev būs iespēja vairāk izprast , kas ir ES programma „Jaunatne darbībā”, varēsi uzsākt veidot savu apmaiņas projektu un, iespējams, iesniegt uz 1. februāra termiņu!

Dalībnieku profils:
-jaunatnes darbinieki, jauniešu līderi, cilvēki, kas tieši strādā ar jauniešiem vecumā no 13-25 gadiem
-vecums  - vismaz 18 gadi
-ar angļu valodas zināšanām
-tieši iesaistīti darbā ar jauniešiem

Organizators: Somijas Nacionālā aģentūra
Semināra norise: 2013. gada 15.-20. janvāris, Portugāle (Vila da Marmeleira).
Pieteikšanās līdz 2012. gada 9. decembrim: SALTO Resursu centra tīmekļa vietnē: http://www.salto-youth.net/mysalto/login/?pfad=/tools/european-training-...
Lai elektroniski aizpildītu anketu, vispirms jāreģistrējas tīmekļa vietnē. Tad uz savu norādīto e-pastu saņemsi paroli un varēsi aizpildīt pieteikuma anketu. Sīkāka informācija par semināru angļu valodā: http://www.salto-youth.net/tools/european-training-calendar/training/rea...

Kāda tēma jauniešiem interesē? Kādi jautājumi viņus uztrauc? Ko viņi vēlētos uzzināt par citām valstīm? Ko viņi varētu iemācīt citiem?  Noskaidro atbildes uz šiem jautājumiem un dodies uz Portugāli!

Kontaktinformācija:
Vladislava Sķēle,
V/a „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra”
Eiropas Savienības programmu daļas projektu koordinatore
e-pasts: vladislava.skele@jaunatne.gov
t.: +37167358069