Radošais konkurss „Daugavpils Latvijā un Eiropā”

Jaunieši vecumā no 13- 25 gadiem tiek aicināti iesaistīties radošā konkursā „Daugavpils Latvijā un Eiropā”. Konkursu rīko Daugavpils Domes Jaunatnes departaments un Sabiedrisko attiecību nodaļa. Jaunieši var piedalīties konkursā dažādās nominācijās - foto, video, dzeja un esejas. Darbus jāiesniedz līdz 2013. gada 12. novembrim.

Konkursa mērķis: veicināt jauniešos patriotisku attieksmi, mīlestību pret savu pilsētu, tās iedzīvotājiem, vēsturi, dabu.

Radošā konkursa noteikumi:

-Konkursantam fotogrāfijās, video, dzejā, esejās jāparāda Daugavpili- vietas, notikumus, cilvēkus, kuri ieņem lielu lomu jūsu dzīvē, izsauc īpašas emocijas. Konkursa dalībniekam jāattēlo, kas tieši tam ir vērtīgs dzimtajā pilsētā, un nav svarīgi, vai tas ir labs noskaņojums pilsētas svētkos, sportista uzvara, saulriets pie Stropu ezera vai maza pilsētas ieliņa! Par ko jūs gribat pastāstīt visai Latvijai un Eiropai?
-Sūtot savus darbus, pievienojiet arī īsu aprakstu, kāpēc tieši tas ir jums svarīgs, ko vēlējāties pateikt?
-Videoklipi, esejas un dzeja tiek pieņemti latviešu, krievu un angļu valodā.
-Radošā konkursā var piedalīties jaunieši vecumā no 13-25 gadiem.

Katrs dalībnieks var iesniegt ne vairāk par 5 darbiem. Darbiem jāatbilst konkursa tematam, foto jābūt JPG formātā un nedrīkst pārsniegt 3Mb.

Konkursa darbu vērtēšanas kritēriji:
-Radoša pieeja, darbu oriģinalitāte;
-Pozitīva attieksme pret pilsētu un tās vērtībām;
-Fotogrāfiju un videoklipu kvalitāte;
-Atbilstība konkursa noteikumiem.

Konkursa darbu iesniegšana:
-Sūtiet savus radošos darbus uz e-pastu konkurs@daugavpils.lv vai var iesniegt personiski Daugavpils pilsētas domes Informācijas birojā (K. Valdemāra iela 1) vai Jaunatnes departamentā (Saules iela 5a).
-Iesniedzot savu darbu, obligāti JĀNORĀDA dalībnieka vārds, uzvārds, vecums, e-pasts un kontakttālrunis.

Darbu iesniegšanas termiņš:  līdz 2013. gada 12. novembrim.

Darbu vērtēšana un apbalvošana:
Konkursa darbus vērtēs kompetenta žūrija un konkursa organizētāji, kas apbalvošanai izvirzīts vairākus labāko darbu autorus. Balvas tiks pasniegtas pēc konkursa darbu iesniegšanas termiņa beigām, precīzs pasākuma datums, laiks un vieta tiks paziņoti personīgi katram darbu autoram.

Labākās fotogrāfijas un videoklipi tiks publicēti pašvaldības portālā www.tv.daugavpils.lv. Jaunatnes departamenta mājas lapā www.jaunatne.daugavpils.lv, Jaunatnes departamenta Facebook lapā.

Jautājumu gadījumā griezties Jaunatnes departamentā (Saules iela 5a) vai zvanīt pa tālruni 65422304, mob. 27028209 (Evita Lukša).

Piedalies un iegūsti vērtīgas balvas!