"Projektu darbnīca" – apmācības par Jauniešu apmaiņas projektu sagatavošanu

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina pieteikties apmācībām par jaunatnes jomas projektu sagatavošanu programmā "Erasmus+: Jaunatne darbībā". Apmācības notiks no 2018. gada 23. līdz 25. februārim Pierīgā. Pieteikšanās līdz 6. februārim!

Ja esi vecumā no 15 – 30 gadiem un tev jau ir lieliska ideja starptautiskam Jauniešu apmaiņas projektam jebkādā jomā – deja, mūzika, teātris, improvizācija, cirks, vide, reliģija, karjera, uzņēmējdarbība, medijpratība utt., līdz 2018. gada 6. februārim kopā ar atbalsta personu piesakies apmācībām, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Piedalīties īpaši aicinām festivāla "Projektu nakts" laikā tapušo ideju autorus.

Piedaloties "Projektu darbnīcā", tev būs iespēja:

  • uzzināt visu par programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" Jauniešu apmaiņas projektiem un to praktisku sagatavošanu;
  • attīstīt savu projekta ideju, atbilstoši jauniešu apmaiņas projektu būtībai;
  • gūt izpratni par partneru meklēšanas iespējām un partneru lomu savam nākotnes projektam;
  • mācīties no labākajiem neformālās izglītības ekspertiem Latvijā;
  • iepazīt citu organizāciju pārstāvjus, veidot sadarbības kontaktus un iedvesmoties jaunām idejām.

No vienas organizācijas (NVO, jauniešu centra, pašvaldības, skolas utt.) aicinām pieteikties divus dalībniekus, lai apmācību laikā ar pārinieku varētu attīstīt jau reālu projekta ideju. Apmācībās ar vecāku atļauju var piedalīties arī nepilngadīga persona, bet tādā gadījumā otram organizācijas pārstāvim ir jābūt vecākam par 18 gadiem. Atbalsta persona drīkst būt arī vecāka par 30 gadiem.

Dalībnieku skaits apmācībās ir ierobežots un priekšroka tiks dota dalībniekiem, kuriem nav pieredzes, bet ir spēcīga ideja, motivācija un organizācijas atbalsts idejas īstenošanai, "Projektu nakts 2017" dalībniekiem, kā arī dalībniekiem, kuri plāno iesniegt Jauniešu apmaiņas projektu 2018. gada otrajā projektu konkursā līdz 26. aprīlim.

Apmācības notiks pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai  abi organizācijas pārstāvji varētu piedalīties visās apmācību dienas! Apmācības ir bez maksas un notiks latviešu valodā. Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar programmas "Erasmus+" atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Dalībniekiem jāsedz tikai ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu.

Lai piedalītos apmācībās un kļūtu par labiem projekta pieteikuma sagatavotājiem un attīstītu savu ideju, abiem organizācijas pārstāvjiem līdz 2018. gada 6. februārim jāizpilda viena kopīga pieteikuma anketa tiešsaistē.

Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2018. gada 8. februārim (ieskaitot), par to informējot uz elektroniskajā pieteikuma veidlapā norādīto e-pasta adresi.

Kas ir Jauniešu apmaiņas?

 

Papildu informācijai:
Arita Zvejniece,
JSPA Starptautiskās sadarbības un atbalsta daļas projektu koordinatore
E-pasts: arita.zvejniece[at]jaunatne.gov.lv