"Projektu darbnīca" - apmācības par Jauniešu apmaiņas projektu sagatavošanu

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina pieteikties apmācībām par programmas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" Jauniešu apmaiņas projektu sagatavošanu, kuras notiks no 2016. gada 18. līdz 20. novembrim viesu namā "Turbas", Ikšķiles novadā. Pieteikšanās līdz 2016. gada 12. novembrim!

Elektroniski, aizpildot anketu: http://ejuz.lv/projektudarbnica

Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2016. gada 14. novembrim.

Apmācību mērķis: attīstīt apmācību dalībnieku kompetences Jauniešu apmaiņas projektu izstrādē un sniegt dalībniekiem atbalstu sava projekta sagatavošanā, motivējot tos iesniegt un īstenot kvalitatīvus Jauniešu apmaiņas projektus.

Dalībnieku profils: jauniešu organizāciju pārstāvji (jaunieši un jaunatnes darbinieki), kuriem vēl nav pieredzes jauniešu apmaiņas īstenošanā, bet ir projekta ideja un vēlme iesniegt un īstenot Jauniešu apmaiņas projektu programmā "Erasmus+: Jaunatne darbībā".  No vienas organizācijas var pieteikties 1-2 dalībnieki, t.sk. nepilngadīgs jaunietis (vismaz 16 gadus vecs), ja otra persona ir pilngadīga (vecāka par 18 gadiem), kas uzņemas atbalsta personas funkcijas un palīdzēs jaunietim projektu īstenot. Pieteikums dalībai jāaizpilda katram pārstāvim!

Dalībnieku skaits apmācībās ir ierobežots un piekšroka tiks dota dalībniekiem, kuriem nav pieredzes, bet ir spēcīga ideja, motivācija un organizācijas atbalsts idejas īstenošanai, "Projektu nakts 2016" dalībniekiem, kā arī dalībniekiem, kas plāno iesniegt Jauniešu apmaiņas projektu 2017. gada pirmajā projektu konkursā - 2. februārī.

Apmācības notiks pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai Tu tajās varētu piedalīties visas apmācību dienas! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sedz uzturēšanās (arī nakšņošanas), ēdināšanas un apmācību izdevumus, savukārt ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu jāsedz Tev pašam/-ai.

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani: Ginta Salmiņa, tālr.: 29256888, e-pasts: apmacibas@brfonds.lv