Projekts "Ripo auto"

Zālītes speciālajā internātpamatskolā un ārpus tās ir notikušas radošas un praktiskas darbnīcas, kurās izgatavots liels automodeļu parks. 10.aprīlī devāmies uz pirmajām lielākām sacensībām, ko nu jau tradicionāli rīkoja Liepājas speciālā internātpamatskola.

Sacensībās bija kupls dalībnieku pulks un arī Zālītes speciālās pamatskolas RIPO AUTO komanda piedalījās gan popularizējot un atrādot projekta RIPO AUTO gaitā tapušos auto, gan sacenšoties ātrumā.

Ātruma braucienos šoreiz godalgas nesaņēmām (te tāpat kā katrā sporta veidā ir jātrenējas un jāuzlabo tehnika, ko varam darīt izmantojot treniņu trasīti). Toties bija panākumi dizaina konkursā – 2 godalgotas vietas 34 dalībnieku konkurencē! Diplomus nopelnīja Kitija Kanapecka no neformālās jauniešu grupas RIPO un Sergejs Sergejenkovs, kurš godalgu saņēma arī iepriekšējā gadā. Šoreiz ļoti daudziem patika viņa izgatavotā „metāliskā” mašīnīte ar projekta „pazōšanas zīmēm”.

Pašlaik katrs turpinām savus darbus un gatavojamies Starpnovadu atklātajām koka automodeļu ātrumsacīkstēm Iecavā, kas notiks 29.aprīlī pie projekta partneriem - Iecavas internātpamatskolā. Tās būs kā projekta RIPO AUTO noslēguma pasākums.